Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Co potřebuji k spuštění skinu?

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod fmilan v 23 kvě 2010 17:05

App musíš rozbalit přímo na kartu vedle adresáře Moblinavigator. Tím bude cesta SDMMC/App/xxxx/xxxx.exe
Pak si v Mobilenavigator/content/skin/jméno skinu/ui_igo8(_da)/480_272/ui najdeš soubor navigatemap_480_272, ten si v textovém editoru otevřeš a najdeš sekvenci (skoro na konci)
<BUTTON btnMT_Vid template=sld_lb5a x=0 y=0 bmp="set_ico.bmp" onrelease='START_APPLICATION "\Windows\control.exe" ""' onlongclick='START_APPLICATION "\Windows\settings.exe" ""'>
<BUTTON btnMT_Vid template=sld_lb5a x=9 y=76 bmp="cecmd_notepad_ico.bmp#2" onrelease='START_APPLICATION "\SDMMC\App\Sys\Office\fileman.exe" ""' onlongclick='START_APPLICATION "\SDMMC\App\Sys\Office\ukeditor.exe" ""'>
<BUTTON btnMT_Vid template=sld_lb5a x=9 y=132 bmp="extapp_menu_ico.bmp#2" onrelease='run d_ExtProgInit' onlongclick='run sc_btnNMB_Menu_OnRelease'>
<BUTTON btnMT_Vid template=sld_lb5a x=9 y=187 bmp="psc_mp3_ico.bmp#2" onrelease='START_APPLICATION "\SDMMC\App\Sys\Office\printscreen.exe" ""' onlongclick='START_APPLICATION "\SDMMC\App\SYS\Media\audioplayer.exe" ""'>
<BUTTON btnMT_Vid template=sld_lb5a x=411 y=76 bmp="winbar_res_ico.bmp#2" onrelease='START_APPLICATION "\SDMMC\App\Showtaskbar\showtaskbar.exe" ""' onlongclick='START_APPLICATION "\SDMMC\App\Sys\Office\resinfo.exe" ""'>
<BUTTON btnMT_Vid template=sld_lb5a x=411 y=132 bmp="phone_calc_ico.bmp#2" onrelease='START_APPLICATION "\Windows\Contact.exe" ""' onlongclick='START_APPLICATION "\SDMMC\App\Sys\Office\calc.exe" ""'>

V ní upravíš cesty k programům do App

Je tam toho víc, ale pro začátek tohle ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod frenkiexxx v 30 kvě 2010 16:26

Tak myslím že to je tohle.Zkoušel jsem to změnit, ale nic se neděje. Když si kliknu na externí aplikace, tak se zobrazí : Utility <ExtProg> is not installed.
Jo a když jsem tam stahnul ten skin gj6.16_tSif+ tak se mi při každém načítání zobrazuje hláška
FFUIERROR: Unknown object identifier
Identifier=[btn_poiinfo]
Script "sc_NaviMenuAlphaRestore" command 12

Nevíte co s tím?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
frenkiexxx
 
Příspěvky: 16
Registrován: 02 kvě 2010 15:31

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod SvoDa v 30 kvě 2010 16:49

<ExtProg> je samostatný Gurjonův half-patch,patřící do iGO8/extension, který ti umožní sám si ze skinu namapovat cesty k aplikacím, které máš v APP u spouštěče.
<ExtProg> je tudíž jen prostředek ke spuštění aplikací v APP.

Ten tvůj screen představuje údaje s cestami k aplikacím, které jsou v My Flash Disk/... a které voláš tlačítky v rychlém menu.
Máš-li tvé APP jinde, tak si zde jejich cestu přepiš.

Více info najdeš zde viewtopic.php?p=9640#p9640
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod Maurik v 06 črc 2010 18:22

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat, ze stránek dimky jsem si stáhnul (snad správný soubor :-) ) Dimka-1.1.16-b-TomSoft a celý tento zip jsem vložil do iGO8/content/skin . Pak jsem zapnul navigaci a nic, nebo se to musí nějak aktivovat? Dík
GC 5066 - BTFM + TMC DEJVID IV. iGO8 8.3.2.....
Uživatelský avatar
Maurik
 
Příspěvky: 22
Registrován: 29 čer 2010 08:17

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod amatér v 06 črc 2010 18:31

Asi bude lepší podívat se rovnou sem
Kód: Vybrat vše
http://www.tomsoftware.net/navigace-igo.aspx
a něco si o tom přečíst.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod Maurik v 06 črc 2010 21:12

Tak jsem si to přečetl, stáhnul to nejnovější, hodil do iGO8/content/skin a v tom zipu skinu přepsal UI_IGO8_DA na UI_IGO8

Zapnul jsem navigaci a přešel do iGO8 a furt je to beze změn, tak jsem zkoušel, nebo spíše se snažil někde najít něco čím se to nastavuje, ale nic nenašel, takže nevím. Jsem buď blb, nebo něco přehlížím.
GC 5066 - BTFM + TMC DEJVID IV. iGO8 8.3.2.....
Uživatelský avatar
Maurik
 
Příspěvky: 22
Registrován: 29 čer 2010 08:17

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod amatér v 06 črc 2010 21:16

Musíš do Nastavení > 2/2 > Nabídka > Vzhled
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod Maurik v 06 črc 2010 21:20

Ten mám šedivej a nejde na něj kliknout, jako by byl neaktivní.

Přesněji: Nastavení, strana 2, položka menu, a tam jsou tři položky, Nějaká animace zafajkovaná, pozadí a ten šedivej Vzhled na který nejde kliknout.


EDIT: Tak už to mám, já jsem to pořád vkládal do té složky skin co je přímo ve složce iGO8 a až po dlouhé době jsem si všimnul, že musím složku skin vytvořit ještě jednu, ale v iGO8/content :-DDD Nyní to už fachá, ale pro neznalce angličtiny to není moc dobré, protože tam jsou některé položky nastavení v angličtině, což mi je k ničemu, ale nejprve to vyzkouším i tak :D ;) :)
GC 5066 - BTFM + TMC DEJVID IV. iGO8 8.3.2.....
Uživatelský avatar
Maurik
 
Příspěvky: 22
Registrován: 29 čer 2010 08:17

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod amatér v 07 črc 2010 07:21

@ Maurik
Zkus hádat, proč jsem ti dával odkaz na ty stránky o skinu?
Snap_2010.07.07 08.22.15_001.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod Maurik v 07 črc 2010 14:40

Dík, to jsem opravdu netušil, já to bral tak, že to je vše v cz a ty jazyky jsou na počeštění anglických verzí. Omlouvám se.
Máš asi 100 chutí po mě něco mrsknout co? :oops: :)


EDIT: Jen malinký dotázeček ;) Ten stažený soubor končí _pda, ale já mám v iGO8 vše s _pna?? To nevadí, že čeština tam bude s _pda?, nebo to mám přepsat? Nebo, že bych opět přehlédl nějaký návod? :oops:
GC 5066 - BTFM + TMC DEJVID IV. iGO8 8.3.2.....
Uživatelský avatar
Maurik
 
Příspěvky: 22
Registrován: 29 čer 2010 08:17

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron