Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Co potřebuji k spuštění skinu?

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod amatér v 07 črc 2010 14:58

:lol: :lol: :lol: Tak nějak, už mám připravený starý pantofel :lol: :lol: :lol:
Dej ten soubor do složky content/lang,a nic nepřejmenovávej, ono ti to poběží, pouze ho pak jen musíš navolit, alespoň víš co v nabídce jazyků hledat. ;)

Ještě pro upřesnění nejsou žádné anglické, české a já nevím jaké verze. Vše je v základu v angličtině, lokalizace do konkrétního jazyku je řešena právě souborem lang, proto i skinaři, při vytváření nebo úpravě skinu používají anglický ekvivalent, a když jsou tak poctiví, jako třeba tomsoft nebo tomasii ale i jiní, k upravenému skinu doplní ještě výrazy v češtině, opět do souboru lang.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod Maurik v 07 črc 2010 20:42

Tak to, že jsem to nepřejmenoval bude mít asi vliv, protože tu druhou češtinu v nastavení nemám. Takže to zkusím přejmenovat a snad to nebude dělat bordel, když tam budou dvě složky. Vlastně tam nemůžou ani bejt! Takže si tu původní češtinu zazálohuju a tu původní přepíšu a uvidím.
GC 5066 - BTFM + TMC DEJVID IV. iGO8 8.3.2.....
Uživatelský avatar
Maurik
 
Příspěvky: 22
Registrován: 29 čer 2010 08:17

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod amatér v 07 črc 2010 20:47

Přejmenování souboru .zip nemá vliv na nic. iGO8 si název bere ze souboru ifo.ini, který je uvnitř toho zipu. Ten původní soubor si ale opravdu zazálohuj a ze složky lang ho odstraň.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod Maurik v 07 črc 2010 20:59

Díky, zkusím.
GC 5066 - BTFM + TMC DEJVID IV. iGO8 8.3.2.....
Uživatelský avatar
Maurik
 
Příspěvky: 22
Registrován: 29 čer 2010 08:17

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod testus v 26 srp 2010 09:36

Zdravím, mám Navon 470 Regional z Entershopu. Chtěl bych zkusit skin Dimka a tak prosím o radu. Tak jsem stáhl Dimka 1.1.39 - TomSoft 272 (b) pro 480x272. Přejmenoval jsem v zipu složku UI_IGO8_DA na UI_IGO8 (mám iGo 8.3.2.xxx) a nahrál do složky Skin ve složce Content. Jazykový sobor z TomSoftu jsem nahrál do složky Lang. Po spuštění navigace mi skin zvolit jde, ale část nastavení v menu je česky a část anglicky - čím to bude - nějak jsem nenašel možnost volby jazyka v Dimce? Je třeba přepsat původní sys.txt souborem z TomSoftu? Taky pozoruju zpomalení přístroje v grafice...
Pak ještě jeden dotaz, kde vnutit navigaci aby se stále nepřepínala z 3D režimu do 2D (např. mezi obcemi, kde není třeba navigovat)?

Díky.
testus
 
Příspěvky: 6
Registrován: 25 dub 2010 20:06

Re: Co potřebuji k spuštění skinu?

Příspěvekod Ivo K v 26 srp 2010 10:36

Tady nikdo moc skin Dimka nepoužívá a pokud se jedná o úpravu TonSofta, tak se podívaj na jeho stránky:
Kód: Vybrat vše
 http://www.tomsoftware.net/navigace-igo.aspx

nebo na fórum, kde je Admin:
Kód: Vybrat vše
http://www.mio-treo.info/
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Předchozí

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků