Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Autíčko v default skinu

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Autíčko v default skinu

Příspěvekod MartinR8908 v 15 úno 2010 17:21

Zdravím. Moc se omlouvam za zalozeni noveho vlakna ale mam defaultni skin a chtel bych aby se me misto sipky zobrazovalo auticko. Chtel jsem se zeptat jestli to vubec jde u zakladniho skinu? Vyzkousel jsem uz nejake nove skiny ale zvykl jsem si na zaklad a nejde si navyknout na neco jineho noveho. Chtel bych u toho zakladniho skinu zustat ale zaroven bych chtel to auticko :) poradite nekdo jak na to? Predem se omlouvam za zalozeni noveho tematu. Diky moc za radu za kazdy napad nebo odpoved budu vdecen dekuji
MartinR8908
 
Příspěvky: 6
Registrován: 15 úno 2010 16:58

Re: Autíčko v default skinu

Příspěvekod amatér v 15 úno 2010 17:52

Pokud bys chtěl 3D auto, můžeš to řešit změnou scheme. Každý má ale své oblíbené. Pokud budeš chtít, pošli mi scheme, které používáš pro den a pro noc, podívej se sem, zda ti nějaké vyhovuje a dej vědět.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Autíčko v default skinu

Příspěvekod MartinR8908 v 15 úno 2010 18:04

Caues. Tak pro den pouzivam schema Byte Day a pro noc pouzivam vychozi nocni barvy a pokud chces primo poslat schemata muzou byt upnuty na rapidshare? diky za pomoc zatim PS: Pokud mas nejaky navod jak si to schema sam upravit tak sup sem s nim bych si s tim vyhral :) jinak ta octavka se me treba libi :)
MartinR8908
 
Příspěvky: 6
Registrován: 15 úno 2010 16:58

Re: Autíčko v default skinu

Příspěvekod amatér v 15 úno 2010 19:24

Postup je jednoduchý:
1) stáhni si požadovaný soubor
2) do souboru 3dcolor.ini a color.ini přidej zápis
např.:
[model]
car="Skoda_Octavia_blue.mdl"
car_ghost="Skoda_Octavia_blue.mdl"

3) z archivu použij Skoda_Octavia_blue.mdl a Skoda_Octavia_blue.tex 256, ten přejmenuj na Skoda_Octavia_blue.tex
4) soubory Skoda_Octavia_blue.mdl a Skoda_Octavia_blue.tex vlož do složky gfx v data.zip, popř. branding.zip
5) zapni navigaci a je to
6) pokud by autíčko bylo moc velké, nebo příliš malé musíš jeho velikost upravit v sys.txt zápisem
[map]
3dcarsizemin=6500 ;výší číslo větší auto / menší číslo menší auto
3dcarsizemax=10000
3dcarsizemul=15000
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Autíčko v default skinu

Příspěvekod MartinR8908 v 15 úno 2010 20:12

Omlouvam se ze jsem obtezoval ptz tenhle navod uz tady byl a ja nez jsem napsal dotaz tak jsem ho nenasel ale uz ho mam a udelal jsem to podle nej a vse jde jak ma. Mam jeste dotaz slo by aby se auticko zobrazovalo i ve 2d pohledu? Diky moc
MartinR8908
 
Příspěvky: 6
Registrován: 15 úno 2010 16:58

Re: Autíčko v default skinu

Příspěvekod amatér v 15 úno 2010 20:28

Je to ta největší hloupost, která tě mohla napadnout, ale jde to. Z data.zip si do scheme překopíruj soubor day2dcolor.ini a také do něj vlož zápis
[model]
car="Skoda_Octavia_blue.mdl"
car_ghost="Skoda_Octavia_blue.mdl"

ozkoušej, a zjistíš, že je to spíš na obtíž.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Autíčko v default skinu

Příspěvekod deusexx v 15 úno 2010 21:28

To MartinR8908 Waw,proč sem dáváš jeden dotaz do dvou vláken :?:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov


Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků