Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 3.2

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 3.0

Příspěvekod amatér v 22 bře 2009 13:41

Právě proto se tak jmenují , jinak by se zobrazovaly default soubory .bmp.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 3.0

Příspěvekod SvoDa v 22 bře 2009 13:43

No a právě proto ti v předchozím příspěvku chybí i první dva řádky sekce <layer ui_NavigateMapZoomControls3D z=50000... které jsou o ZoomIn a ZoomOut a používají nové .bmp, bo bez tohoto zápisu se budou zobrazovat ZoomIn a ZoomOut "postaru".

EDIT: jak jinak by default ZoomIn bmp="ges_zoom1.bmp" měl vědět, že má zobrazovat nedefault bmp="ges_zoom1a.bmp" ?
Jedině, že bys v data.zip nahradil default bmp="ges_zoom1.bmp" za tvůj stejnojmenný nedefault .bmp.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 3.0

Příspěvekod amatér v 22 bře 2009 13:57

Dan měl pravdu, špatně jsem zkopírovat řádky :oops: , už jsem to opravil, děkuji .
Naposledy upravil amatér dne 24 bře 2009 15:26, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 3.0

Příspěvekod vovi v 22 bře 2009 14:15

Jestli ses nepřepsal při kopírování hlášky, tak se tam volá identifikátor pojmenovaný "Unnmamed" - správně englicky je "Unnamed" - zkus se podívat po těchhle dvou řetězcích, třeba to bude ono . ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 3.0

Příspěvekod Jerry v 24 bře 2009 22:10

amater: Zkouším si hrát s Kikker 3.0. Při jízdě s navigováním mi vyhovuje mít mj. navoleno „Celková vzdálenost“. Jako na potvoru, všechna jiná nastavení jsou OK, ale uvedené je zcela vlevo přes název toho pole. Tak se to zobrazuje ve všech polích .

Můžeš mi poradit, jak se ten údaj nazývá, já si tu souřadnici x nějak vyšolichám. Dnes jsem si skin opět stáhl a opětovně dal do Mia a je to pořád stejné.

Dík za radu a nakopnutí správným směrem.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 3.0

Příspěvekod amatér v 24 bře 2009 22:21

Když jsem to spustil poprvé měl jsem stejný výsledek, taky jsem to hledal v souřadnicích ty jsou v pořádku, pak jsem to spustil znovu, nastavil jiný údaj vrátil se do mapy, a pak šel znovu do nastavení, nastavil jsem celkovou vzdálenost a bylo to OK. Ještě mi řekni u které úpravu 3.0_A nebo 3.0_A+ ?
display_2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 3.0

Příspěvekod Jerry v 25 bře 2009 00:00

Zkoušel jsem jsem obě verze. Už jsem pokročil, přepínal jsem různé skiny a nakonec opět Kikker - a je to už vycentrováno! Jestli to načte tu celkovou vzdálenost uvidím zítra v akci.

Kikker je za jízdy přehledný, čtyři pole mi stačí. Já mám za jízdy co dělat s pohledem na silnici, natož ještě detailně sledovat Mio. To dělám jen u stolu, když si hraji .
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 3.0

Příspěvekod SvoDa v 25 bře 2009 07:20

To, že se vám nezobrazuje text např. "Rychlost" celý, ale jen "Rychl ..." je dáno u příslušného řádku v *.ui souborech moc malou nastavenou šířkou (wide) textu (hodnota w=...) ve vztahu k velikosti písma (fontsize=...). Buď o 1px zmenšit font nebo po 1 px zvětšovat hodnotu w.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 3.0

Příspěvekod amatér v 25 bře 2009 08:51

Ty údaje jsou volitelné, a pak se to v některých případech tluče zase s čísly , kikker použil zkratky, max 4 písmena, a tohle byla zatím jediná cesta, která mě napadla. Např:

DAS=Průměrná rychlost jízdy
TAS=Průměrná rychlost

Jak tohle přeložit českým ekvivalentem zkratky?

Dalším řešením je posunutí popisek údajů nahoru, jenže pak je třeba změnit velikost fontů u číslic, a ty jsou menší, tedy méně čitelné. Nebo nechat původní lang a budou ve skinu jen ty anglické zkratky.

Zkoušel jsem i použití "Průměrná %d rychlost", jenže zase narazíš na souřadnice, u dvouřádkových zápisů musí být hranice hodnoty "y" výš, pak přepneš na jednořádkový, a je další problém :)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 3.1.1

Příspěvekod amatér v 26 bře 2009 23:44

Opět nová verze skinu kikker tentokrá s označením 3.1.1.
Změny v tomto vydání:

1. Čísla domu jsou nyní konfigurována tak, aby se zobrazila vždy, nikdy, nebo ve specifikované vzdálenosti do cíle.
2. Když nejsou čísla domu viditelná nebo jsou vypnutá, aktuální název ulice přes celý spodní prožek.
3. Varování při překročení rychlosti se dá nyní nastavit v Nastavení- - - >varování. (rozšířeno)
4. Překročení rychlosti je nyní zobrazováno červenou číslicí.
5. Je možno vypnout měřítko mapy ve 2D pohledu.
6. Reorganizovaná ' mapová nastavení ' stránky.
7. Další menší opravy a zlepšení.
Obrázek
originál kikker 3.1.1 ke stažení zde
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/213855577/kikker3.1.1.rar
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků