Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod a.mroz v 11 zář 2009 04:58

Todle ti zrejme chyby ve slozce extension stahni si vsecky halfpatche z Gurjonovich stranek a po rozbaleni ty slozky nahazej do slozky EXTENSION pokud ji nemas vytvor si ji hned vedle slozek Content, Save atd.
--=MIO C520=-- My Flash Disk iGO8 8.3.2.64873, Na SDHC 8GB
iGO8 8.3.4.102680, GJ_6..a vejs, mapy TA a Navteq.
HTC Desire S android 2.35 iGO NavGear 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
a.mroz
 
Příspěvky: 440
Registrován: 31 pro 2008 16:57

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod SvoDa v 11 zář 2009 07:03

fmilan píše:Tak jsem si trochu pohrál, protože to CountryInfo mě zaujalo a přidal jsem to i do verzí 8.3.2.
Stačí rozbalit a nakopírovat vše kam patří. Pozor :!: Nutno vymazat Save a znovu nastavit, jinak vznikají problémy, jako má třeba expertdb :!:
GJ_6.9.3.ZIP


Samozřejmě, že jsem na tu předělávku CountryInfo pro 8.3.2. (přesypané scripty z _da verze) myslel již když jsme dělali s Gurjonem skin 6.10 pro 8.3.4. ale se stejným výsledkem a dokonce se to pro 8.3.2. nepodařilo zprovoznit ani Gurjonovi, proto to vyhodil ven jen pro verzi 8.3.4. a ani já jsem to sem pro 8.3.2 nevyvěšoval, bo výsledek byl jen ten černý proužek.
Inspirovala mne fmilanův postřeh (díky Milane ;) ) ohledně výmazu SAVE.
Nicméně ani po výmazu save jsem to nerozběhal pod verzí 8.3.2. a když kliknu na CoutryInfo vidím místo tabulky s údaji jen černý proužek
display_1.jpg

Tak jsem zkopíroval komplet SAVE z verze iGO8.3.4. do verze iGO8.3.2. a skin cice běží to v 8.3.2 (jen je potřeba při změně SAVE mezi verzemi znovu přiřadit ikony POI u .kml POI, toť vše, ALE

Nutno však podotknout, že se info o zemi ukáže jen pro ČR, ale neukáže se v rámci přechodu hranic, což ve verzi iGO8.3.4. samozřejmě jde a automaticky se objeví info o příslušné zemi ihned po překročení hranice, ale ve verzi 8.3.2. se neukáže (lze to ověřit průletem), takže je CoutryInfo ve verzi 8.3.2 nefunkční, ikdyž skin pod ní jede.

Nebo chcete říct, že po spuštění igo8.3.2 a při průletu přes hranice vám ten infopamel vyskočí automaticky sám, aniž byste na něj museli klikat ?
Doplnil jsem tedy svou verzi skinu gj_6.10_tSi do příslušného příspěvku.
http://forum.entershop.cz/viewtopic.php ... start=1979

Gurjon mi právě potvrdil, že fukce ContryInfo je vázaná na iGO8.exe a proto to činí výše popsané problémy u verzí 8.3.2.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod oltcit v 11 zář 2009 14:55

Len malicka otazka,sice som netestoval Country info na 8.3.2. pouzivam teraz len 8.3.4,ale po nainstale GJ 6.10 mi to zobrazovalo tiez len cierny pruzok,ale stacilo zapnut GPS a info nabehlo,nebude to pri tom prelete analogicky? A po vypnuti GPS aj znovurestarte iGO bez zapnutej GPS sa ta informacia o krajine zachovala.Nebude tu psik zakopany ohladom rozneho zobrazenia v jednotlivych pripadoch testerov??
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod SvoDa v 11 zář 2009 15:08

Nene, pod 8.3.4. se to chová korektně a "jen" proužek mi nevyběhl, vždy komplet okno se vším všudy. Toto se mohlo stát problémy se SAVE, musí si to holt "sednout" a pokud možno nestřídat skiny nadupané funkcemi dimka-Gujon-... ale ustálit se na jednom, jinak to v SAVE nadělá paseku (pomůže mít zazálohované SAVE pro jednotlivé skiny, pakliže chceš často střídat a testovat.
Jestli ti okno na hranicích bude vyskakovat nebo ne, se dá jednoduše vyzkoušet průletem nebo simulací. vypni GPS, píchni srat před hranice, cíl za hranice a uvidíř v rámci průletu či simulace sám.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod hladik2 v 11 zář 2009 16:13

Právě jsem odzkoušel tuto vychytávku a funguje super v reálu(řítím se na trase Cz-D a Z5) :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod SvoDa v 11 zář 2009 16:23

Podstatné by bylo sdělit, jestli se řítíš s iGO8.3.2 nebo 8.3.4 ;) :D aby v tom bylo konečně jasno
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod hladik2 v 11 zář 2009 16:56

Opravuji příspěvek výše,Igo8.3.4 a paráda
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod oltcit v 11 zář 2009 16:57

Tak doplnim,ano pri prelete to uz funguje,cize info neberie z GPS polohy,ale z polohy kurzora.Ale stale si myslim,ze pri prvom spusteni tejto verzie skinu a s prazdnym SAVE sa objavi cierny prazdny pruzok a az po prvej fixacii polohy sa to zacne spravat korektne.Stale hovorim o 8.3.4. verzii. Mimochodom vsimol som si,ze verzia Halfpatchu na Multicalc je tiez nova a stretol som sa so zvlastnym javom,a to,ze nejak divno pocita hodnoty alternativnych tras.Napr. podla obrazkov vidite,z najrychlejsia vobec nieje najrychlejsia...(obrazok c.2) a po zvoleni Rychlej trasy cez stavovu ikonu(241km/4:26/rychla vlavo na strane) tak vypocita a zobrazi variantu,ktora je na obr.c.1. Tak som z toho jelen,ako to vlastne zobrazuje,hmm :-?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod deusexx v 11 zář 2009 17:03

Taky jsem to testnul a při prvním spuštění a nastavení do bočního vyskočivšího pruhu,jsem kliknul na to info a byl jen černý proužek.Věděl jsem,že tu něco mažete v save a podobně,ale jak jsem naplánoval trasu a chtěl si dát barevně všechny možnosti,tak to na mě vybaflo se vším všudy pro ČR :o Takže jsem v SAVE nic nemazal.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod SvoDa v 11 zář 2009 17:12

@oltcit: Z čeho usuzuješ, že se tan Halfpatch změnil ?
Tento Halfpatch se nejmenuje Multicalc ale MultiDraw a nedoznal od února žádné změny (pouze v dubnu byly přidány malá rozlišení 320) mrkni vždycky na data souborů uvnitř extension a taky na http://gurjon.com/gj_hp/
U mne je stále nejrychlejší ta nejrychlejší

@deus: to tom mazání SAVE jsem se zmiňoval v souvislosti s marnými pokusy v rámci zprovoznění toho CountryInfo na 8.3.2. Oltcit taky nic v rámci 8.3.4 nemazal, po nalezení signálu, či po naplánování trasy vše funguje. Funkčnost hejblátek a viditelnost ikony se mohou chovat nekorektně především při častém střídání "nadupaných" skinů, např. přepínání mezi diMkou a Gurjonem, jinak vše jede OK, pokud jsi zvyklý na jeden skin
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron