Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin Gurjon 4.x (8.3.1 _ 480×272,400×240,320×240,240×320)

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: skin Gurjon (8.3.1.xxxxx _ 480x272, 320×240, 240×320)

Příspěvekod humbuk v 30 lis 2008 16:43

radary se mi hlasi spravne, jak v testu, tak v realu.

Dekuji Svoda za upravy, neslo by pridat do rychleho menu volani Ozi Exploreru? Nebo je nejak mozne nastavit, aby se po ukonceni prace v Ozi Exploreru automaticky otevrelo IGO?
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: skin Gurjon (8.3.1.xxxxx _ 480x272, 320×240, 240×320)

Příspěvekod amatér v 30 lis 2008 17:43

SvoDa píše:Přesně jak píše Mirek (amatér).
V tom souboru pak můžeš zeditovat i velikost těch návěstitel
max_signpost_width=110 (když dáš 230, bude to akorát přes celou šířku obrazovky 480x272, aniž by to zavazelo velkým či malým šipkám manévru).

Stejně tak můžeš zvětšit velikost písma v těch tabulích - signpost_font_size=11 (myslím, že tak 15 je na tu celou šířku displaye akorát)
Alespoň mně se to tak jeví (samozřejmě jsem to zkoušel) ;)


Mimo jiné si tam můžete nastavit i průhlednost těch cedulí, ale jiné úpravy, tohle je Bidru.
1227827649_1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin Gurjon (8.3.1.xxxxx _ 480x272, 320×240, 240×320)

Příspěvekod SvoDa v 30 lis 2008 18:02

@Humbuk:
No já to tak mám, jelikož mám v OZIho složce složku Start_iGO8 ve které je příslušný mortscript, který tomasII dělal právě proto, aby když zvolíš OZIho z běžícího iGO8 (viz naše tlačítka v jiných skinech v rychlém Menu), tak aby se iGO8 ukončilo, rozeběhl se OZI a po ukončeníOZIho,aby se automaticky spustilo zas iGO8.

Těm tlačítkům v různých skinech (diMka, IconX, Risks,...) jsem pak v těch rychlých menu dal tím pádem adresu:
\My Flash Disk\APP\OziExplorerCE\Start_iGO8\RunMtScr.exe
Kdybych jim dal adresu \My Flash Disk\APP\OziExplorerCE\OziExplorerCE.exe bežel by OZI i iGO8 současně a to by nebylo dobře (minimálně kvůli využití paměti přístroje)

Takže pak jen u toho v nastavení externích aplikací zadáš jen při dokončování volbu s ukončením aplikace (With Exit) a je to. Ještě stále je co překládat, toto hlášení jsem ještě nepřeložil :(

Jinak v tom souboru soubor ext_prog_list v SAVE složka "userlist" mám např. toto : (ta jednička na konci řádku pak znamená s ukončením iGO8):

MP3;\\windows\\mp3player.exe;;0
Obrázky;\\My Flash Disk\\APP\\FileViewers\\imageviewer.exe;;0
Video;\\My Flash Disk\\APP\\TCPMP\\player.exe;;0
µBook;\\My Flash Disk\\APP\\uBook08\\uBook.exe;;0
Total Commander;\\My Flash Disk\\APP\\SYS\\CECMD.exe;;0
Klávesnice;\\My Flash Disk\\APP\\SYS\\Main\\ToggleInputPanel.exe;;0
Fileman;\\My Flash Disk\\APP\\FilemanCE2\\FilemanCE.exe;;0
Explorer;\\windows\\explorer.exe;;0
Print Screen;\\My Flash Disk\\APP\\PSC\\PSC.exe;;0
ResInfo;\\My Flash Disk\\APP\\SYS\\Resinfo.exe;;0
NotePad;\\My Flash Disk\\APP\\SYS\\UKeditor.exe;;0
Kontakty;\\windows\\contacts.exe;\\windows\\contacts.exe;0
OZI Explorer;\\My Flash Disk\\APP\\OziExplorerCE\\Start_iGO8\\RunMtScr.exe;;1
WORD;\\My Flash Disk\\APP\\FileViewers\\docviewer.exe;;0
EXCEL;\\My Flash Disk\\APP\\FileViewers\\xls.exe;;0
PDF;\\My Flash Disk\\APP\\FileViewers\\pdfviewer.exe;;0
PowerPoint;\\My Flash Disk\\APP\\FileViewers\\presviewer.exe;;0
Solitare;\\My Flash Disk\\APP\\Solitare\\Solitare.exe;;0
Nankin;\\My Flash Disk\\APP\\Games\\Nankin.exe;;0
Pentagon;\\My Flash Disk\\APP\\Games\\Pentagon.exe;;0
ShiftLeft;\\My Flash Disk\\APP\\Games\\ShiftLeft.exe;;0

Když si tyto mé řádky zkopíruješ do svého souboru ext_prog_list v SAVE/userlist a máš-li APP+ http://www.tomasii.cdc.cz/iGO8/skiny/APP/APP+.zip z tomasII webu, bude ti to fungovat stejně).
Zkopči si všechno a pak si vymaž ty odkazy, co nepotřebuješ, nebo si tam dej jen ty chteré chceš ;)

Pozn.: Při zadávání externích aplikací přímo ve skinu se samozřejmě používá jen jedno lomítko při zadávání cesty k programu.

P.S. Kdybyste narazili na něco nepřeloženého, dejte vědět, dodělám to apak zas vyvěsím ;)
Naposledy upravil SvoDa dne 01 pro 2008 08:50, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon (8.3.1.xxxxx _ 480x272, 320×240, 240×320)

Příspěvekod humbuk v 30 lis 2008 18:14

Dekuji moc, parada.

Ted jsem prisel na to, ze je mozne jednoduse v nastaveni varovani radaru zmenit zvuk pri prekroceni rychlosti. !alert1-3 a !user1-3 jsou to zvuky ulozene ve slozce audio v hlavni slozce IGO8.

Nevite prosim, co se meni volbou Automaticky naklon? Je ve vzhled mapy/vice moznosti/automaticky naklon.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: skin Gurjon (8.3.1.xxxxx _ 480x272, 320×240, 240×320)

Příspěvekod SvoDa v 30 lis 2008 18:20

To souvisí s tím o koli stupňů se autonáklon změní ve smartzoom - více na

Jinak - aktualizoval jsem ten lang viewtopic.php?f=12&t=121&st=0&sk=t&sd=a&start=103

Gurjon to tam popisuje (překlad translátorem):
Automatické mapu naklopit byl přepracovaný. Při spuštění (nebo vždy potom program vrátil do map view) uprostřed mapy vyklápět tlačítko slouží k být stisknuto.
Nyní se tam (4) jeden. Nyní tedy některý z dalších tří tlačítek jsou lisované, smartzoom bude vypnut.
Nyní mapa nakloní správně pak objeví velký dopravní značení.
Pak tam je tlačítko stisknuto po dlouhou dobu, smartzoom možností se zdá.
Je možné nastavit smartzoom preference stejně možné (2D a 3D preference jsou jiné)
(Moje preference jsou: 80150,80,85,23 - ale každý by měl upravit podle svých potřeb).
Nezapomeňte, že potom některý z nižších 3 map vyklápět stisknutí tlačítka (2D a 3D, oba režimy se vztahují),
smartzoom bude vypnut, a to bude zase o teprve potom se stiskne tlačítko 4.
nebo je-li tato volba zapnuta (volba je ve výchozím nastavení zapnutá).
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon (8.3.1.xxxxx _ 480x272, 320×240, 240×320)

Příspěvekod Jasper v 01 pro 2008 08:52

Teda já nevím co dělám blbě. Tady všichni píšou že jim radary chodí správně ale mě prostě ne. Některý se zahlásí jiný vůbec ne ale každopádně mě zaráží hlavně jedna věc. Halsové varování se neozve v předstihu ale až v okamžiku kdy ten radar minu. :?: :(
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: skin Gurjon (8.3.1.xxxxx _ 480x272, 320×240, 240×320)

Příspěvekod SvoDa v 01 pro 2008 08:57

Je tam taky nastavení času "Pauza,vteřin" 2-120 , já mám 4. Pak traky při přiblížení, rozmezí překročení,...
Ve vizuálním varování dej u "Ukaž radar při rychlosti..." na VYP, když máš např.60, tak se ti tadar 50 nenahlásí nikdy :!:
Mně se všechno hlásí včas a správně. jak jsem psal larovi, je důležité se kterými audio soubory pracuješ.

Nastav si "u stolu" v menu radarů varovat při přiblížení, a ve vizuálním varování dej u "Ukaž radar při rychlosti..." dej na VYP, vrať se do mapy, píchni si před navišipku ve směru jízdy "nějaký" radar s "nějakou" hodnotou, na chvilku uspi MIO, pak je probuď a při hledání signálu se šipka pohne, čímž to iGO vyhodnotí, že jsi v pohybu a radar zahlásí.
Jinak tento skin, na rozdíl od ostatních nehlásí zvukově a ani vizuálně radary, když stojíš na místě, což je praktické - nevisí ti ikona radaru na displayi, když máš radar před čumákem a děláš průlety.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon (8.3.1.xxxxx _ 480x272, 320×240, 240×320)

Příspěvekod Ivo K v 01 pro 2008 09:12

Jj Souhlasím s Danem. Radary fungují optimálně, ale musí se vše správně nastavit! Těch nastavení je tam hodně. Také jsem chvíli laboroval s nastavením.
Důležité je opravdu hlavně pro testování (i na stole) to co tu píše Dan: "Ve vizuálním varování dej u "Ukaž radar při rychlosti..." na VYP".
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: skin Gurjon (8.3.1.xxxxx _ 480x272, 320×240, 240×320)

Příspěvekod SvoDa v 01 pro 2008 09:22

Ono by opravdu stálo za to, mít k tomu od Gurjona návod, ale jak už psal vovi, na svých http://www.gurjon.com má jen screenshoty menu.
Vovi taky psal, že kdysi tam měl i ten pokec, ale ten už tam není.

Trvalo mi pár hodin, než jsem přišel co je na co a jak se to kdy chová a proklikal si v Gurjonu, co se dá, ale návod psát tedy nehodlám :D Alespoň jsem to přeložil do češtiny vyvěsil lang. Nastavil jsem si do těch vyskakovacích menu co potřebuju za jízdy a zjistil jsem, že je to o mnoho pohodlnější a bezpečnější než jakýkoliv jiný skin.

Kromě rychlého a standartního menu tam jsou ty dvoje další vyskakovací menu - jen klikneš pro vyvolání jednoho tohoto menu na akt.čas, na druhé menu na čas dojezdu a v každém tomto menu je po pěti ikonách.

Jelikož preferuji nejen skiny pro hračičky v křesle, ale i pro pohodlné a bezpečné ovládání i za jízdy za volantem a i v tomto je Gurjon opravdu bezkonkurenční.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon (8.3.1.xxxxx _ 480x272, 320×240, 240×320)

Příspěvekod humbuk v 01 pro 2008 09:40

Prisel jsem na zvlastnost (nevim jestli to je pouze u me, nebo standart). Chtel jsem si vymenit zvuk varovani pri prekroceni rychlosti radaru, v menu Kujona je mozne si navolit z prednastavenych !alert1-6 a pak tam jsou !user1-4. Pokud jsem dal do audio slozky soubory oznacene !user1-4, tak se v menu neprehraly, ale pokud jim dam nazvy !user4-7 tak funguji OK.
Kdyby si nekdo chtel prohodit ty zvuky za mene agresivni, toz tady prihazuji co sem ted namatkou vybral...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron