Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skiny Riks a PlusPlus pro iGO8 v 8.0.0.xxxxx

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Preferuji a nejčastěji používám skin (svou volbu můžete průběžně změnit):

Riks_tS ________ s plným panelem s aplikacemi
5
8%
Riks_tS ________ s poloprůhledným (průhledným) panelem
2
3%
Riks_ALL_tS ____ s nastavitelnou průhledností panelu
2
3%
PlusPlus_tS _____ s plným panelem
2
3%
PlusPlus_tS _____ s poloprůhledným (průhledným) panelem
0
Žádná hlasování
PlusPlus_ALL_tS+ s nastavitelnou průhledností panelu
20
31%
Micsan_Trans
3
5%
Di/\/\Ka
20
31%
TTSkin
2
3%
jiný
8
13%
 
Celkem hlasů : 64

Re: úpravy skinů iGO8

Příspěvekod SvoDa v 16 črc 2008 19:38

Trochu jsem ještě v tom předpřípitkovém čekání zapracoval a provedl jsem ještě nějaké úpravy skinu Riks, který je ke stažení na Tomášovém webu.
Vycentrovaná nadmořská výška a u ní odstraněný text „nadm.v.“, ztučnělá písma údajů, aby byly lépe vidět nad mapou, vyrušené ikonky hodinek a stopek, které byly napravo u časových údajů v panelu.
Protože výčet konkrétních úprav by zabral moc místa, přikládám kromě screenshotu i zazipovaný soubor navigatemap_480_272.ui, který po rozbalení nahradíte ve svém skinu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: úpravy skinů iGO8

Příspěvekod deusexx v 16 črc 2008 19:45

@SvoDa Já na to kukal za jízdy,ale je možný,že to fakt bylo při překročení rychlosti.Ale to se dá vypnout.No abych pravdu řekl,tak mě k tomu testování donutilo to,že se mě asi nadrb.....ten skin,cos mě dával na srazu.Najednou zmizel.Tak jsem si v stáhnul na rychlo novější.Ale už tam mám srazovej a ten se mě líbí. :) a vyhovuje.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: úpravy skinů iGO8

Příspěvekod SvoDa v 17 črc 2008 06:29

Riks vyvěsil skin 2.7 - liší se jen možností přidat na display analogový tachometr.
http://rapidshare.com/files/130235487/i ... 80x272.zip
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: úpravy skinů iGO8

Příspěvekod SvoDa v 17 črc 2008 07:33

vovi píše: V obou skinech ++ i Riks s vašimi úpravami je v meníčkách vpravo nahoře v černém pruhu "t&S+", které se zčásti překrývá s ukazatelem počtu stránek. ...
Nešlo by to buď posunout kousek doleva (stačilo by tak 20px) nebo přidat k označení Riks/++ na levé straně?


Šlo by to, ale Tomáš by to musel předělat u všech 14 variant a ještě ktomu PluPlus má pro troje rozlišení, tzn + dalších 14.

Proto bude lepší, když si to sám upravíš, než bude Tomáš překopávat skiny, kvůli případným velkým změnám. Úprava je pro oba skiny - Riks i PlusPlus stejná.

Rozbalit skin.zip, ve složce ui_igo8/480_272/ui najdi soubor general_480_272.ui otevří v txt editoru a v něm najdi sekci (téměř nahoře)
<layer ui_Title z=35>
<TEXT Title x=100 y=1 w=280 z=160 align="CENTER" text="StateTitle" fonttype=headerfont fontsize=10>
;<TEXT Mode x=0 y=2 w=100 z=160 align="LEFT" text="Mode" fonttype=buttonlabel_menu2 color=#00FF00 fontsize=8 alpha=10>
<TEXT xxx x=10 y=4 text="Plus -4" font="tahomabd" color=#ffffff fontsize=10 glowsize=1 color2=#000000 align="LEFT">
<TEXT xxx x=30 y=4 text="2" font="tahomabd" color=#ffffff fontsize=6 glowsize=1 color2=#000000 align="LEFT">
<TEXT xxx x=430 y=4 text="t&S+" font="tahomabd" color=#ffffff fontsize=10 glowsize=1 color2=#000000 align="LEFT">

hodnotu 430 změň na 410 a strákování bude čitelné, s těmi 20px jsi měl pravdu, právě jsem to testnul. Víc doleva to ale nedávej, mohlo by se to překrývat s názvy jednotlivých Menu
Ne aby tě napadlo to označení smazat, to by bylo porušení autorských práv, máme to jištěné, Mio by pak po spuštění iGO8 shořelo :D :D :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: úpravy skinů iGO8

Příspěvekod mischbauer v 19 črc 2008 11:42

Ahoj,nevíte o nějakém skinu,kde by byl ten informační proužek dole,popř. na pravé straně? Nebo šel by takto upravit skon Riks?
Samsung i8190 Galaxy S III mini iGo Primo 2.4 9.6.22.297071
mischbauer
 
Příspěvky: 67
Registrován: 19 črc 2008 11:17

Re: úpravy skinů iGO8

Příspěvekod SvoDa v 19 črc 2008 11:51

Infopanel dole má skin TTgliko v sousedním vláknu viewtopic.php?f=12&t=47, nebo na stránkách tomasii.cdc.cz v sekci igo8
Skin s panelem napravo pro iGO8 neznám
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: úpravy skinů iGO8

Příspěvekod mischbauer v 19 črc 2008 15:41

Díky za tip,sice je ten panel docela vysokej,ale zkusím jezdit a třeba si zvyknu :)
Mohl by jsi mi poradit se souborem SYS? Chtěl jsem si do něj dopsat nějaký věci,třeba to na odstranění zadrhávání hlasu,Liška i Číča mi koktají,ale když na disku ve složce iGo otevřu sys.txt, tak se tam objeví celá stránka tohoto- xV4\•t°7źb(Ç˙ś ,
takže se tam nedá nikam co dopisovat,a když tam místo toho zkopíruju normální čitelný sys.txt ze zálohy a to protikoktání tam dopíšu,tak koktají pořád,a při připojení karty k PC je ten sys.txt zase s těma znakama
Samsung i8190 Galaxy S III mini iGo Primo 2.4 9.6.22.297071
mischbauer
 
Příspěvky: 67
Registrován: 19 črc 2008 11:17

Re: úpravy skinů iGO8

Příspěvekod SvoDa v 19 črc 2008 15:49

Musíš to otevřít v textovém editoru - word, poznámkový blok,... a sys.txt je i na www.tomasii.scd.cz v sekci igo8
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: úpravy skinů iGO8

Příspěvekod mischbauer v 19 črc 2008 16:15

Otevírám ho v poznámkovým bloku. Jak jsem psal,i jsem do složky iGo nakopíroval ten originální sys,ale pak po připojení k PC a otevření tam byly jen ty znaky. Jinak vše funguje jak má,akorát jsem chtěl tu úpravu koktání
Samsung i8190 Galaxy S III mini iGo Primo 2.4 9.6.22.297071
mischbauer
 
Příspěvky: 67
Registrován: 19 črc 2008 11:17

Re: úpravy skinů iGO8

Příspěvekod SvoDa v 19 črc 2008 16:31

No právě proto si přečti na tom webu Tomáše ten sys.txt - je komentovaný a najdeš tam i ten zápis proti zakoktávání.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků