Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Reset nastavení - možnosti fixace v sys.txt

Re: Reset nastavení

Příspěvekod Jasper v 05 črc 2008 09:02

Už jsem na to přišel je to "overview=0" :lol: :mrgreen:
EDIT Byl jsem o něco rychlejší ale každopádně díky.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Reset nastavení - možnosti fixace v sys.txt

Příspěvekod SvoDa v 30 črc 2008 13:45

jaho píše: při přiblížení například na kruháč a jeho objetí se zobrazení trasy děsně zvětšilo - silnice cca 3cm široká, šipka přes půl displaye a tak to zůstalo, takže jsem to vždy musel ručně za jízdy změnit pomocí nastavení v dolním proužku (bylo to velice nepraktické a hlavně nebezpečné).

; To se mně taky děje. Po vyjetí z kruháče jsem v default nastavení. Pomohl mi zápis do sys.txt
[smartzoom]
auto_follow_on=0
;auto_follow_time=10
;auto_smartzoom_time=8 ;
maxangle=80 ; maximální úhel naklonění
maxzoom=200 ; největší oddálení
minangle=80 ; minimální úhel naklonění
minzoom=120 ; největší přiblížení
restore_smartzoom_on=0 ; vrať chytrý náhled do původního stavu

a také nastavení (dlouhý stisk) toho tlačítka vpravo nad proužkem , který ovlivňuje nastavení smartzoom. Když tam dáš hodnotu naklonit dolů a nahoru stejné - např. 8O°, tak by se to mělo přestat po kruháči naklánět jinak.

Změny v sys.txt by to měly řešit natrvalo, změny v tlačítku nad proužkem, do doby restartu programu.

Důležité je, abys využil výše popsaných nastavení smartzoomu/úhel, před jízdou vždy aktivovat nad proužkem to tlačítko úplně vpravo. Nad kruháčem se smart-úhel ale vždy nakloní nad kruháč, ale po výjezdu z něj se vrátí do nastaveného úhlu (např. uvedených 80°). Jinými slovy smart-úhel se nebude moct naklánět po vyjetí z kruháče jinak, když bude mít oba smart úhly stejné.
Když máš min. přiblížení 120 a max.oddálení 2OO, tak vždy před odbočkou nebo kruháčem se mapa přiblíží z 200 na 120m, což je celkem praktické. Pokud ani to nechceš a chceš mít vzdálenost nad mapou vždy stabilní, zadej obě hodnoty (maxzoom a minzoom) taky stejně.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Reset nastavení - možnosti fixace v sys.txt

Příspěvekod Rendadc v 14 pro 2009 12:57

Nazdárek všem, neví tady někdo jak v sys nastavit aby po spustení iGo nedocházelo k zapnutí animace?? Prostě se mi po uložení vlastního nastavení toto neprovede.Dík
Rendadc
 
Příspěvky: 52
Registrován: 18 led 2009 17:42
Bydliště: Děčín

Re: Reset nastavení - možnosti fixace v sys.txt

Příspěvekod amatér v 14 pro 2009 13:08

2x jistý si nejsem, ale mohlo by pomoci
[screen]
menu_animation=0
, dej vědět jak to dopadlo.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Reset nastavení - možnosti fixace v sys.txt

Příspěvekod Rendadc v 29 pro 2009 01:06

JJ, pomohlo. Omlouvám se za pozdní odpověd.Děkuji
Rendadc
 
Příspěvky: 52
Registrován: 18 led 2009 17:42
Bydliště: Děčín

Předchozí

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků