Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Informace o pruhu - změna zobrazení

Informace o pruhu - změna zobrazení

Příspěvekod bagrous v 27 črc 2009 15:00

Rád bych používal informace o pruzích - kde mám jak najet a jak odbočit. Bohužel na zařízení s rozlišením 320*320 pokud zapnu v nastavení obrazovky mapy položku "Informace o pruhu", tak to zabere 3/4 obrazovky, protože to vypadá jako ty tabule na silnicích. U kamaráda jsem tyhle informace viděl jenom jako takové jednoduché šipečky, které byly buď červené nebo jinak barevné podle toho kam má člověk jet.
Jde toto nějak nastavit v sys.txt, nebo je to věc skinu (ten změnit nemůžu, protože pro 320*320 snad nic kromě defaultu nefunguje)? díky
bagrous
 

Re: Informace o pruhu - změna zobrazení

Příspěvekod amatér v 27 črc 2009 15:23

V sys.txt nastav
[interface]
laneinfo_signpost_enabled=0
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Informace o pruhu - změna zobrazení

Příspěvekod bagrous v 27 črc 2009 15:33

dík, zítra vyzkouším - jenom jak na to koukám, je to opravdu jenom zmenšení šipek jo? ja jestli to není úplné vypnutí...
bagrous
 

Re: Informace o pruhu - změna zobrazení

Příspěvekod vovi v 27 črc 2009 15:44

To, co radí amatér, je skutečně pouze vypnutí těch velkých tabulí. Lromě toho tam musíš přidat ještě tohle:

[debug]
show_lane_info=1 ; (0) ukaž info o jízdních pruzích <0=vyp, 1=zap>

Ale otázka je, zda to ten default skin bude podporovat. Doufám, že ano.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Informace o pruhu - změna zobrazení

Příspěvekod bagrous v 27 črc 2009 15:59

díky moc, vyzkoušel jsem v průletu a zabralo to!
bagrous
 


Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků