Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Samo se přepíná do 2D

Samo se přepíná do 2D

Příspěvekod radek.me v 26 dub 2009 06:54

Ahoj mám mio C520 a IGO 8.3.2. Někdy se mě stane že se mě navigace sama přepne do 2D, přepnu ručně do 3D a zase to jede. Dá se to někde v sis.txt nastavit aby mě to jelo jen ve 3D? 2D nepoužívám. Mám origo skin a zatim o jiném nepřemejšlim.
radek.me
 
Příspěvky: 8
Registrován: 19 bře 2009 13:19

Re: Samo se přepíná do 2D

Příspěvekod mkb v 26 dub 2009 06:58

Nastavení/navigace/Režim náhledu mapy. Nesmí být zaškrtnuto!
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Samo se přepíná do 2D

Příspěvekod radek.me v 26 dub 2009 07:41

No našel jsem tam Nastavení/ Navigace/Automatický přehled. To je asi ten režim náhledu mapy co jsi myslel. Tak jsem to zaškrtnutí zrušil. Díky moc.
Jelikož jsem zjistil že se to tedy nakonec netýká sys.txt tak to můžete přesunout jinam.
radek.me
 
Příspěvky: 8
Registrován: 19 bře 2009 13:19

Re: Samo se přepíná do 2D

Příspěvekod vovi v 26 dub 2009 21:43

Ale ono je to i v tom SYS.TXT ... položka OVERVIEW musí mít hodnotu 0. ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Samo se přepíná do 2D

Příspěvekod mkb v 27 dub 2009 08:25

Já nevím jak to s tím je. Mám OVERVIEW=0 co pamatuju a stejně někdy tento náhled aktivován je, někdy není. Řek bych tak 50%. Prostě se na ten zápis nedá spolehnout. :(
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Samo se přepíná do 2D

Příspěvekod vovi v 27 dub 2009 13:59

To je věc pořadí, v jakém se to v iGo8 vyhodnocuje - pokud je to v SYS.TXT, tak ten se načte a vyhodnotí při startu iGo. Pokud si to potom zvolím ve skinu, má v tu chvíli (až do dalšího restartu iGo) přednost nastavení ze skinu (které se zapisuje do .INI v SAVE a odtamtud se bere nastavení i po probuzení uspaného iGo).
Jakmile vylezu z iGo ven, při startu se chová podle SYS.TXT. Pokud ho jen uspím, chová se tak, jak jsem si nastavil ručním ovládáním. A některé skiny ještě používají vlastní proměnné, které by se při startu skinu měly inicializovat a získat nějaké své default hodnoty - ale kdo ví, jak je to tam vyřešené s uspáním.

Já mám v SYS.TXT overview=0, vždy u nového skinu to odškrtnutí hned zkontroluju a 2D už jsem pěkně dlouho neviděl.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice


Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků