Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

SYS.TXT pro verze 8.0.0.xxxxx

SYS.TXT pro verze 8.0.0.xxxxx

Příspěvekod vovi v 18 čer 2008 06:01

Pro začátek, ať je co rozebírat, přikládám komentovaný SYS.TXT tak, jak s ním teď jezdím na MIO C720. U iGo8 nastavení v SYS.TXT slouží jako default při startu aplikace, za běhu se dají přestavět podle aktuální potřeby (toho se dá využít - méně běžné věci si navolím, když to potřebuji, a nemusím to pak vracet zpět, když už to nepotřebuji - stačí ukončit a znovu spustit iGo8).
Jde o kompilaci z různých zdrojů, sekce a položky by snad mohly být kompletní - kromě [msnd], kde je položek spousta, jenže tato služba (FM rádio-asi něco jako RDS) je dostupná pouze v USA a Kanadě - měla by sloužit k zobrazování aktuálních informací typu ceny PHM, kapacity ubytování, místní události, ...

Varování: s některými skiny nemusí takto "komplexní" SYS.TXT dělat dobrotu - např. u RIKSe se některé aplikace spouštějí v okně schovaném "pod" iGo8 a jsou přístupné až po ukončení navigačního programu - s původním "stručným" SYS.TXT to chodí dobře.

SYS.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: SYS.TXT pro iGo8

Příspěvekod tomasii v 02 črc 2008 10:25

Pánové (vovi a další), až odladíte sys.txt na optimum, tak mi ho pošlete s krátkým popisem, proč zrovna takové parametry (např. výška horizontu, vzdálenost hlášení změny směru před vlastní změnou, nastavení vzdálenosti varování před radarem, atd.) a dám to na web jako vzorové nastavení.

Zatím mám na webu univerzální sys.txt od vovi s gdoplňky SvoDa a IvoK, ale chtělo by to SYS.TXT DOPORUČENÝ 9 z 10 uživatelů (nebo něco takového) s popisy, proč zrovna tak. :D
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: SYS.TXT pro iGo8

Příspěvekod Ivo K v 02 črc 2008 10:50

@ALL:
Dle popisu a výpisu řádků sys.txt od SvoDy jsem do sys.txt(s úpravami SvoDa+Vovi-abecení uspořádání) vložil
před řádek "topmost=1" v sekci "debug" středník -; a zobrazování aplikací na popředí funguje korektně !
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: SYS.TXT pro iGo8

Příspěvekod Ivo K v 02 črc 2008 10:51

Zadal jsem v sys.txt položku TOPMOST=0. Mám tento řádek "aktivní" tedy bez středníku a zobrazování aplikací na popředí mi funguje korektně.
Jedná se o sys.txt "dlouhý" tedy a úpravami.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: SYS.TXT pro iGo8

Příspěvekod jaho v 02 črc 2008 14:43

Potvrzuju korektnost zadání v sys.txt pro zobrazování aplikací na popředí (konkretně MP3 přehrávač) položkou: TOPMOST=0
Jarda, Mio C520 TM+,
Miomap 3.3, skin J&T 4.3 na My Flash Disk,
iGO8 v.8.3.2.64873, skin Plus2 v0.8 tS na SD, spouštěno kalkulačkou
Uživatelský avatar
jaho
 
Příspěvky: 92
Registrován: 16 čer 2008 18:34
Bydliště: Liberec

Re: SYS.TXT pro iGo8

Příspěvekod SvoDa v 02 črc 2008 14:48

No sláva, tak už to potvrdil alespoň 10. člověk, že ta potvora topmost musí mít středník nebo nulu aby šlo mp3 na popředí...
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro iGo8

Příspěvekod vovi v 02 črc 2008 15:02

I já potěším - bůhvíco v tom bylo, ale když jsem kartu zformátoval a nahrál na ni vše znovu, ZKONTROLOVAL hodnotu u TOPMOSTu (mám tam nulu), tak "vono" to najednou běhá zase všechno na popředí. Tímto se omlouvám za předchozí zavádějící informace :oops:

A podobně to dopadlo s těma třema tlačítkama pro předdefinovaný náklon - jednou jsem se je snažil přenastavit, něco se zepsulo a fungovaly tvrdošíjně úplně jinak (náklon 0, obrovský zvětšení).

Zřejmě bude třeba probádat další fajly, který si to iGO vyrábí v adresáři SAVE.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: SYS.TXT pro iGo8

Příspěvekod SvoDa v 02 črc 2008 16:27

Vovi, já věděl, že i ty si dáš s tím topmost říct :D :D tys byl totiž jediný, o kom jsem věděl, že mu to nepomohlo
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro iGo8

Příspěvekod vovi v 02 črc 2008 20:59

No mě bys přemlouvat nemusel, já to tam měl správně už dlouho, ale dyš vono to neto... :? :roll:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: SYS.TXT pro iGo8

Příspěvekod Jasper v 03 črc 2008 12:50

@all pokud používáte moje radary *.spud nastavte si v sys.txt hodnotu "speedcam_maxdistance_from_road=20" Jak víte tak ten můj soubor vychází z databáze radarů na poi.cz a tam jsou některé umístěny nesmyslně úplně mimo silnici. S tuohle hodnotou by to ovšem neměl být problém. Ověřoval jsem to v Praze na Chlumecké ulici u radaru poblíž stanice metra Rajská zahrada. Ten radar je tam posunutý snad až na střechu stanice metra. :lol: :lol:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Další

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků