Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

SYS.TXT pro verze 8.0.0.xxxxx

Re: SYS.TXT pro iGo8

Příspěvekod SvoDa v 23 říj 2008 09:56

Na tuto položku jsem zapomněl, ale ani s ní mi ta mapa neukazuje Gyor, ale jen Ráb, zkoušel jsem zadat O i 1, i přehazovat verze 49545 i 54000 (vč. data.zip) a stále stejný výsledek.
Vovi, píšeš, že ti to funguje - mám tomu rozumnět tak, že u té nové mapy HU vidíš na mapě např. GYOR a nikoliv RÁB :?:
Vyhledávat města v menu jde pro oba výrazy, ale mně jde o to, jak se zobrazují názvy na mapě. Je celkem na nic, blížit se k ceduli s odbočkou na Mosonmagyrárorvár a na displayi vidět >>Uherské nové hrady. Pominu-li zeměpisnou vypovídfající schopnost této informace
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro iGo8

Příspěvekod efko v 07 pro 2008 12:53

SvoDa píše:Já jsem zase sjistil, že
[map]
zoomscale_disappearing=0 ; (0) mizení zoomovacích tlačítek <0=vyp, 1=zap>
je vlastně zobrazování/nezobrazování měřítka v mapě (ta černobílá úsečka). Se zommtlačítky to nemá nic společného.

Zkusil jsem to a funguje mi to tak,že při zápisu =1 mám měřítko v zobrazení 3D i 2D dole , a při zápisu =0 ve 3D měřítko zmizí,ale ve 2D je nahoře.Máte to taky tak?
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: SYS.TXT pro verze 8.0.0.xxxxx

Příspěvekod David75 v 13 pro 2009 08:29

Prosím o radu,už 2 dny zápasím s přeměnou programu SYS a nějak se mi to nedaří.Nemůžu tam dostat tabule místo těch šipek(jízdní pruhy).Nevím na čem všem to je závislé,ale já už si opravdu nevím rady.Mám verzi 8.0.0.54000.Je to asi něco staršího.
Četl jsem spustu rad jak to dát dohromady,ale nic nefunguje nebo už jsem z toho uplně vedle.Chtěl bych tam ty tabule a už jsem viděl i terén kolem silnic,oblohu,barevné značky no prostě všechno.Prosím o radu.Děkuji.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
David75
 
Příspěvky: 9
Registrován: 28 lis 2009 13:29
Bydliště: Jakubčovice n/Odrou

Re: SYS.TXT pro verze 8.0.0.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 13 pro 2009 08:35

Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.0.0.xxxxx

Příspěvekod David75 v 13 pro 2009 09:17

A kdybych přešel na verzi 8.3.1 nebo 8.3.4 musím mít asi i nové mapy k těmto verzím,že.A kdyby to šlo,kde tu novou verzi najdu (instal.)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
David75
 
Příspěvky: 9
Registrován: 28 lis 2009 13:29
Bydliště: Jakubčovice n/Odrou

Re: SYS.TXT pro verze 8.0.0.xxxxx

Příspěvekod Jarouš v 13 pro 2009 09:22

To ti tady nikdo neporadí.ale zeptej se strýčka Googla,třeba bude vědět více :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Předchozí

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků