Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nastavení portu GPS

Nastavení portu GPS

Příspěvekod honzast v 30 lis 2011 22:40

Mám problém, který se mi tady nepodařilo najít. Na Omnii II se snažím rozchodit igo 8 (viz podpis), které chodilo na Acer n50. V PDA mám nastaven port GPS na com4 v sys.txt mám:
[gps]
port=4
baud=4800
v system.ini je port com4. V registrech WM 6,5 je nastaven com4, ale při nastartování se v igo 8 zobrazí port 7. Při automatickém vyhledání najde igo port 4. Po vypnutí a znovu zapnutí je znovu nastaven na port 7 a musím znovu ručně nastavit na 4. Několikrát jsem smazal SAVE a stále to stejné.
Pokud by měl ještě někdo zkušenosti s Omnii II, byl bych rád, aby se ozval. Mám ještě problém s fixací satelitů (stále ztrácí signál apod.) i když jsem snad provedl všechny úpravy uvedené na různých fórech světa.
NONAME Čína 5" Win CE6, 800x480, 128RAM, PRIMO 8.5.11.168090, Xperia Arc S neotevřený, Android 4.0.4 Primo pro Android Think 1.1 ver. 9.6.7.235654
honzast
 
Příspěvky: 126
Registrován: 07 úno 2010 22:02
Bydliště: Brno

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků