Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

HTC HD2

HTC HD2

Příspěvekod efko v 23 zář 2011 12:43

Prosím o radu.Na svém HTC HD2 mám IGO My Way 8 8.3.2.138649 a mapu CzechRep83TA_ 2009.09_091026.fbl.Co se navigace týče,běhá dobře.Ve složce Content mám soubor dem.obsahující Terrain Europe_NASA.dem a na8sa.z01.Ale navigaci mám pořád jenom "placatou".Nemohu to rozeběhnout.Zřejmě to chce nějaký zápis v SYS.txt.A nejdou mi čísla popisná.
Mám v telefonu ještě IGO Primo,a tam mi čísla popisná jdou,ale mám tam jiné mapy a jiné CZ poi.Zkoušel jsem tyto poi.nakopírovat do IGO 8,ale nefunguje to.Poraďte prosím,jak to všechno rozeběhnout.Dík
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: HTC HD2

Příspěvekod deusexx v 19 říj 2011 07:17

efko píše:......Ve složce Content mám soubor dem.obsahující Terrain Europe_NASA.dem a na8sa.z01.

Nejspíš si chtěl napsat v adresáři dem mám soubor....a zaráží mě ten soubor na8sa.z01....pokud to máš opravdu takto, takto máš "zabalený" ten soubor.Jinak by měl koncovku *.dem .A co se čísel popisných u IGO8 týče, tak ty mám pocit nechodí, tak jak to je v iGO Primo ze souboru POI.Nejvíce jich je v mapách Navteq. Tak to skus vyzkoušet tady s těma mapama.
Mrkni se sem: viewtopic.php?f=5&t=1888
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov


Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků