Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod fmilan v 16 led 2010 20:18

Aha-ha.OK.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod Ivo K v 17 led 2010 13:09

Však do svého příspěvku uživatel paveluh dopsal poznánku, že mu už Mapchanger funguje:
paveluh píše:.....Tak díííky a velká poklona. Už jsem na to přišel :-)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod plechovka v 25 bře 2010 14:10

Dobrý den,
je možné udělat v sys.txt úpravu, která bude použitá pro itinerář, a to ignorovaní neprojetí daným průjezdním bodem? Přesně se mi jedná o naplánování trasy s pomocí itineráře -navigace kudy bych chtěl jet já. V případě, že nějakým způsobem změním trasu, neprojedu bod nebo více bodů v itineráři tak je bude již ignorovat a bude mě dál navigovat do dalšího průjezdního bodu a následně do cíle.

Děkuji Z.P.
plechovka
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 srp 2008 09:14

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 25 bře 2010 14:22

Buď průjezdní body máš a chceš jimi projet nebo nikoliv.
Když uhneš z trasy, na které průjezdní body nemáš, trasa se automaticky přepočítá (mášli nastavená tento přepočet v menu) a dovede tě do cíle jinudy.
Když uhneš z trasy s tím, že chceš původně naplánovaný a ručně vložený průjezdní bod minout, musíš opět ručně průjezdní bod z itineráře odebrat nebo v "upravit trasu" vymazat a ještě je myslím v info o trase tlačítko vymazat nejbližší průjezdní bod a už tě k němu trasa tahat nebude.
Jakýkoliv zápis v sys.txt by nikdy nevěděl, kdy se rozhodneš průjezdní bod minout a kdy ne
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod plechovka v 25 bře 2010 14:40

Děkuji za informaci,
Ještě k upřesnění co přesně potřebuji, pokud to jde řešit jinak. Máme řidiče, kteří mají danou danou trasu, navigace má sloužit jako pomocná pro dodržení trasy. (Trasa vypočítaná navigaci není vhodná pro naše přepravy.) Když řidič jede podle itineráře a jede dobře, není problém, může udělat chybu a návrat k neprojetému bodu není moc žádoucí. Naučit řidiče obsluhovat navigaci není problém, ale upravovat itinerář za jízdy už je. Proto by se mi líbila preference, když je přepočtená vzdálenost k dalšímu bodu menší nevracej se k vynechanému bodu. Ale to už je asi neřešitelné. Nebo pokud někdo víte jak toto řešit budu rád za pomoc.

Děkuji Z.P.
plechovka
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 srp 2008 09:14

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod fmilan v 25 bře 2010 15:35

Pak je vhodné použít skin Gurjon 6.16_tSif, který má přímo v mapě skryté tlačítko pro výmaz "následného průjezdního bodu". Jeho stlačením tento PB vymažeš a navigace přepočítá trasu k dalšímu PB (pokud už další není tak do cíle). Tak si můžeš nastavit libovolný počet PB a v podstatě žádným neprojet.
Toto tlačítko lze samozřejmě udělat do libovolného skinu ;)
Já ho mám například i ve skinu amater.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod tomasii v 25 bře 2010 21:40

Pokud chceš jednodušší skin, tak v PlusPlus 0.8 lze mazat nejbližší průjezdní bod (před, nebo za ním) delším podržením kruhového displeje nejbližší změny (vlevo nahoře). Krátkým stiskem uvidíš schema trasy s průjezdními body.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod šnek v 26 kvě 2010 09:20

Zdravíčko, mám taky IGO 8.3.2.80621 a nemám tu žádné 3D budovy a nikde sem ani nenašel jak na to, i když si myslím že to tu stejně někde je :D
šnek
 
Příspěvky: 10
Registrován: 25 kvě 2010 20:38

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 26 kvě 2010 09:32

Budovy jsou soubory pro jednotlivé země ve formátu .3dc a .3dl a patří do iGO8/content/building.
Pak si zapneš jejich zobrazování v menu iGO8 a když si v ČR nazoomuješ např. Prahu nebo centrum Brna, tak je uvidíš. V meších městech je jich poskrovnu a mnohde vůbec.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod Peťas v 16 pro 2010 14:11

Narazil jsem tu na zprávu, že existuje soubor sys_full.txt, kde by měly být vypsané všechny běžné volby nastavení. Já ho nemám a ani jsem nenašel, že by ho tu někdo dal ke s tažení. Nemohl by jste mi ho někdo poslat?
Peťas
 
Příspěvky: 11
Registrován: 02 led 2009 09:05

PředchozíDalší

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron