Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 03 lis 2008 12:44

Nevím, jestli jsem to napsal dost jasně v prvním příspěvku na předchozí straně, ale jestli vám překáží v 53228 v ovládání ta nefunkční multitlačítka, tak si vystředníkuj v sys.txt ten řádek
[interface]
;start_state="st_Launcher"

a tím pádem ti Menu nebude nabíhat po startu iGO8 na té obrazovce Navigace/nastavení/multimedia (to menu vůbec neuvidíš), ale tak jak jsi zvyklý v nemultimediálních verzích, např. v 57021, tzn. budeš mít "pouze" standartním menu hledat/trasa/správa dat/nastavení.

když potřebuji v rámci iGO8 hudbu, prohlížet fotky nebo video, dám iGO8 na lištu, nebo si příslušné "medium" otevřu z rychlého menu - proto to do svých skinů dávám ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod kasy v 05 lis 2008 10:25

Zdravím, měl bych na zkušené uživatele iGO8 tento dotaz:
Po zvolení uložené trasy a potvrzení, odkud chci navigovat, se mi objeví mapa v režimu "plánování na mapě". Znovu musím zvolit "Menu" a potom "Mapa" pro zahájení navigování.
Pokud zadám adresu z panelu "Hledat", je to ještě komplikovanější. Musím potvrdit "Nastavit jako cíl", potom "Mapa" a nakonec ještě klepnout na šipku GPS na mapě. Je možné nastavit, aby program po zvolení cíle přešel rovnou do režimu navigace?
Pokud se na fóru něco podobného řešilo, omlouvám se, nenašel jsem to. Díky. :)
MIO C520; Primo 9.6.2.209584 na MFD, Content na SD, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
Čína 7" s DVB-T, 4GB NandFlash, Primo 9.6.5.245577, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
kasy
 
Příspěvky: 276
Registrován: 28 zář 2008 17:30
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod vovi v 05 lis 2008 10:43

Tohle patří spíš do tématu skin - chování v těchto situacích je ošetřené právě ve skinu.
Na tom Riksovi teď právě dělám a tohle je jedna z úprav, na kterou se chystám ;) Tak když chvilku počkáš...

A máš-li ještě další náměty na vylepšení, sem s nimi (ale do vlákna o skinu Riks pro 8.3.1) :!:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod kasy v 05 lis 2008 11:58

To vovi: Díky za odpověď, dal jsem to sem, protože jsem si myslel, že je možné to ovlivnit v sys.txt. To jsou ty mezery ve vzdělání. :) Jinak si moc rád počkám. Škoda, že nemůžu nějak přispět.
MIO C520; Primo 9.6.2.209584 na MFD, Content na SD, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
Čína 7" s DVB-T, 4GB NandFlash, Primo 9.6.5.245577, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
kasy
 
Příspěvky: 276
Registrován: 28 zář 2008 17:30
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod jiboy v 22 lis 2008 12:16

Nevím kde se mám zeptat, proto se ptám zde, mám mio c520 a na něm miomap 3.3 poslední verzi, bohužel na tomasiiho stránkách již není nová databáze radarů na miomap 3.3. - poslední z 1.6.2008 proto jsem si na sd kartu nakopčil IGO 08.3.1.57021 a mohu se přepínat, nyní to chci v týdnu otestovat na služebce zhruba 1000 km, ale mám jeden problém - IGO 08, když vypnu a znovu zapnu v tomto IGO tak se navigace restartuje - co mám prosím udělat aby se nerestartovala. Jinak další věc, pokud chci jiný skin do IGO 08 nestačí mi přidat do content / skiny, ale musím nahrát do data.zip a pak to funguje. Děkuji za Odpověd???
jiboy
 

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod Jasper v 22 lis 2008 12:22

Ten restart je problém té tvojí verze iGo. Zkus použít verzi 8.3.1.53228 ta to nedělá. Skiny se nahrávajéí pouze do adresáře Content/Skiny do data.zip se nic nepřidává.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod Ivo K v 22 lis 2008 12:39

Jen ještě doplním. Až si nahraješ skin(vhodný pro C520 - rozlišení 480x272) do adresáře: Content/Skiny musíš si skin navolit v navigaci v: Nastavení(2. stránka) -> Menu -> Vzhled.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod amatér v 22 lis 2008 12:57

jiboy píše: Jinak další věc, pokud chci jiný skin do IGO 08 nestačí mi přidat do content / skiny, ale musím nahrát do data.zip a pak to funguje. Děkuji za Odpověd???


Tahle hláška o nahrávání skinu do data.zip, se tu neobjevuje poprvé, mohl by mi někdo z těch, kteří skin do data.zip nahrávají, vysvětlit co vlastně dělají?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod Ivo K v 22 lis 2008 13:34

Správná otázka, Mirku. Také mi to není jasné, ale jeden nemůže vědět všechno.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 22 lis 2008 13:45

Když skiny nahrávají do data.zip, tak v podstatě přepisují originál ui soubory a bmp obrázky v data.zip těmi, které jsou ve "skinu".
Takto se to běžně dělalo v MioMap,kdy neexistovala struktura - data.zip - content/skin, ale úpravy pro každý "skin" bylo nutno dělat úpravu data.zip (co skin, to data.zip).
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků