Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Neumí najít adresu

Re: Neumí najít adresu

Příspěvekod execzutor v 20 črc 2010 19:22

Tak právě už proto že za to platí víc tak by se měli oni snažit nabídnout ty licence co nejvíc lidem, a co nejvíc jich prodat.

To už ale opravdu zacházím trošku mimo oblast která se mě týká :)

Každopádně díky za upřesnění, teď už je mi to všechno jasný.
execzutor
 
Příspěvky: 10
Registrován: 14 črc 2010 13:53

Re: Neumí najít adresu

Příspěvekod addam v 20 črc 2010 19:45

Ano - to by bylo logické... a krásné... ale výrobci navigací se ve většině případů moc logicky nechovají :roll:
Například kdyby mapy byly levnější, tak by je lidé přestali nelegálně stahovat z internetu a výrobci by jich prodali mnohem více :D (vzpomeňme si si, jak to bylo s filmy na DVD před několika lety a jak je to dnes).

Nicméně na tohle jsme my všichni malí páni... můžeme s tím, nesouhlasit, můžeme proti tomu i protestovat, ale to je asi tak všechno...

Ale kdybys věděl jaké nelogičnosti a zvěrstva se běžně dějí u jiných značek navigací, tak by ses už ničemu nedivil. Já už se ničemu nedivím dááávno....
Například teď řeším problém s mapami u TOMTOMa - některé modely (respektive většina modelů) TOMTOM nemají slot na paměťovou kartu a mají jen vnitřní paměť 1GB, nebo 2GB. No a TOMTOM vydal nové mapy, jejichž objem je 2,2GB (u TT jsou mapy v celku - tzn. nejsou to samostatné soubory pro každý stát). No a teď si představ, že sis například před týdnem koupil navigaci TOMTOM ve variantě s dvouletými aktualizacemi map zdarma a zjistíš, že se Ti tam ty nové mapy nevejdou, takže řešením je používat do smrti staré mapy, nebo si nechat mapový balík rozkouskovat do regionů a při cestách po Evropě vždycky někde zastavit na hranicích, vyndat notebook, nakopírovat jiný mapový balík a jet dál... k dalším hranicím, kde to budeš opakovat. To je prosím pěkně oficiální stanovisko výrobce. A to sis koupil navigaci s mapami kompletní Evropy. Někdy mám fakt pocit, že nežijeme v roce 2010, ale v roce 1990 :roll:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Neumí najít adresu

Příspěvekod execzutor v 20 črc 2010 20:00

Tak tohle už není jenom nelogický, to už je hlavně hodně smutný.

No co na to ale říct: Není nad to koupit si navigaci od světoznámé značky, vždyť v každym elektru ti řekou že to je záruka kvality :)

Rovnice je to ale jednoduchá, čím pevnější postavení značka má, tím větší prasárny si může dovolit.
execzutor
 
Příspěvky: 10
Registrován: 14 črc 2010 13:53

Předchozí

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron