Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

igo8 - nelze zadávat text ...

igo8 - nelze zadávat text ...

Příspěvekod j.jurik v 08 bře 2010 14:24

Zdravím všechny,

vlastním htc touch 2 a používám igo8 verzi 8.3.2.71348. Asi po týdenním bezproblémovém používání se mi začalo v zadávacím řádku(při zadávání adresy) zobrazovat " A s nějakým ocáskem nad písmenem" , které mě blokuje psaní. Nelze jej přepsat ani vymazat a tudíž se mi zobrazují jen názvy pod písmenkem A.... . Jinak navigace funguje skvěle, jen se musí místo zadávat pomocí vyhledávání na mapě což je celkem dlouhotrvající proces. Celý program jsem několikrát vymazal a nahrál znovu, ale marně při zadávání první adresy v poho a při dalším se mi opět zjeví A s ocáskem... . Je tu někdo kdo mi může pomoci?


Díky předem. Jara
j.jurik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22 srp 2009 13:33

Re: igo8 - nelze zadávat text ...

Příspěvekod SvoDa v 08 bře 2010 14:30

pomoci by mohly zápisy v sys.txt
[device]
Type="ALIAS_TOUCH HD"
sdcard_dsk_num=7

[power]
powermgm_state=2

viz viewtopic.php?p=39673#p39673
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: igo8 - nelze zadávat text ...

Příspěvekod vovi v 08 bře 2010 14:32

Stejný problém se řešil zde: viewtopic.php?f=15&t=1034

Zkus příště nejdříve funkci hledat - když jsem zadal "htc klávesnice", tak mi hned vypadlo to správné vlákno ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: igo8 - nelze zadávat text ...

Příspěvekod Ivo K v 08 bře 2010 14:43

Může ti pomoct i zápis v sys.txt:

[device]
type="HTC Touch HD T8282"
sdcard_dsk_num=7

A taky se ještě podívej do data.zip\config\devices\ jestli tam je tento soubor "HTC Touch HD T8282.ini"

Tento zápis funguje na Touch2, Diamond2, HD2.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: igo8 - nelze zadávat text ...

Příspěvekod j.jurik v 08 bře 2010 14:56

Ahoj, díky za info prošel jsem to a našel stejné údaje i v mém zařízení. Ale asi problém bude v tom, že to je psané na HTC Pro T7272 a já mám HTC Touch 2. Tož zas nevím... . J.
j.jurik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22 srp 2009 13:33

Re: igo8 - nelze zadávat text ...

Příspěvekod Ivo K v 08 bře 2010 15:10

Teď ti nerozumím.

1) Pokud máš HTC Touch 2, tak tam dej ten zápis co ti píši v předchozím příspěvku.
2) Použij Data.zip, kde je v \config\devices\ soubor "HTC Touch HD T8282.ini" pro tvůj stroj. Soubor "HTC Touch Pro T7272.ini ti není k ničemu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: igo8 - nelze zadávat text ...

Příspěvekod j.jurik v 08 bře 2010 15:31

Ahojte lidé dobří, děkuji všem co jste se ozvali a pomohli či ukázali cestu jak hledat.... díky , díky, díky.... . Nakonec se to povedlo, asi, a teď to tam není tak uvidíme jak to dlouho vydrží. Jo a ten přepis tedy funguje i na nastevení pro HTC Pro T7272 - to jen aby jste byli v obraze a pomohlo hlavně přepsání .... power/backlight_events = 3.

Jste fakt dobří. Mějte se a pěkný den Jára
j.jurik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22 srp 2009 13:33


Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků