Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 03 pro 2008 17:43

Chlapi a chlapci, já vím, že se barva šipky dá změnit v color.ini :twisted: čtu a studuju poctivě, možná že jsem měl v tom svém příspěvku napsat i slovo "jen".
Já myslel, jestli to nelze změnit v sys.txt. Musel bych to totiž dopsat do všch color ini v 8 souborech themechangeru :(
Když jde v sys.txt změnit barva textu při loadingu - já tam mám v každé verzi jinou, abych věděl, která se mi vlastně načítá :lol: takproč by to něšlo s proužkama.
Co se týče toho loading textu, tak tam je
[loading]
show_statustext=1 ; ukazuj stavový řádek
text_fontcolor=xFF0000 ; barva textu
text_fontsize=10 ; velikost fontu
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod mkb v 03 pro 2008 21:27

Svoda: Bylo mi taky divný, že se na to ptáš. Byla na to moc jednouchá odpověď. :?
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod vovi v 03 pro 2008 21:36

Ale nejde to. To by potom někdo jiný mohl chtít, aby šla měnit barva trasy, barva silnice, barva nebe, ...
Holt na nastavování barev jsou tyhle soubory... A jak to soudruzi z Maďarska vymysleli, takový to máme :( :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod deusexx v 03 pro 2008 21:38

Možná blbá otázka.Ale nejdou ty barvy řešit nějak v UI_iGo8 tak jak startovací obr?Bylo by to o hodně jednodušší.Vovi mě předběhl s odpovědí.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod vovi v 03 pro 2008 21:48

Možná, že to půjde. Odněkud se přecí musí brát schéma Default_day a Default_night (ta jména jsem si vymyslel, ale nějak tak to asi bude). A pak už bude platit stejná hierarchie jako u skinů, zvuků apod.

Takže se domnívám, že přednost mají soubory z adresáře Scheme, pak se možná dá strčit něco do UI_IGO, případně přímo do DATA.ZIP. Ale je to na větší průzkum.

A asi by mělo stačit najít ty defaultní barvy a změnit si to přímo v nich. Ale pak je otázka, jestli ty default barvy budou nahrazeny jen tím, co bude skutečně ve schematu uvedeno, a ty, co nebudou ve scheme, zůstanou v původním tvaru :?:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod mkb v 03 pro 2008 21:55

Ty ...color.ini soubory pro defaultní schema jsou v ui_igo8\common.
day2dcolor.ini
day3dcolor.ini
night2dcolor.ini
night3dcolor.ini
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod vovi v 03 pro 2008 21:56

Prima, tak teď už jen zbývá metoda pokus-omyl.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 04 pro 2008 07:05

Má už z předchozích pokusů-omylu vyzkoušené, že z extra složky ui_igoá to bere jen "mediální soubory" - .bmp a zvuky. Soubory .ui a .ini to ignoruje
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod vovi v 04 pro 2008 07:44

Nene, já to myslel tak, že do těch default *color.ini si prdnem to oblíbený nastavení barev a pak budeme zkoušet, jestli jejich vynechání v scheme povede k žádoucímu výsledku - tedy zobrazení "těch mých defaultních".
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod sstopar v 12 pro 2008 15:02

Chtel bych se zeptat, zda novy sys.txt nejak opravuje vahu (nastaveni pomeru pri vypoctu tras dle parametru) V sys.txt pro verzi 8.0 bylo nutno tyto parametry upravit, aby to planovalo presneji. Jinak byla trasa prakticky shodna.
Proc se ptam, posledni dobou jsem zaznamenal, ze navigace me vede zbytecne slozite o odbocku a pet klicek drive ... nez o 20 m dal poo hlavni.
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

PředchozíDalší

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron