Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Aponia GPS Navigation

Vše o alternativní navigaci Aponia GPS Navigation

Moderátor: xroman

Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod Jarouš v 10 zář 2016 15:22

Dane, to už dávno.Já je mám ve všech třech železech minimálně 14 dni. Byly ke stažení hned po akualizaci Aponie.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod SvoDa v 10 zář 2016 15:56

Tak proč jsi to nenapsal ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod Jarouš v 10 zář 2016 19:53

Já myslel, že ti co použivají Aponii vědí, že po každé aktualizaci programu, jsou většinou ke stažení i nové mapy.O tom, že je možné Aponii aktualizovat se v přistroji objeví,alespoň ja to tak mám.
Omlouvam se a přístě dám vědět.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod SvoDa v 11 zář 2016 07:02

Program mi google nabidlo aktualizovat za posl. rok asi 4x, což jsem udělal, ale mapy byly a jsou 2015.Q3 a až teď se mi nabídly 2016.Q3. U ostatnch je to stejne. V diskusi na googleplay pisi, ze program je na houby, kdyz jsou rok stare mapy a jeste ani vcera nekteří o aktualizaci map netušili a netuší.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod Jarouš v 11 zář 2016 10:36

No to je opravdu divné, protože já jsem měl všude Q2/2016.V telefonu jsem aktualizoval Aponii a okamžite, když jsem zkontroloval dostupnost nových map, nabídlo mi to aktualizaci na Q3.Pravda je, že pokud si někdo nestáhl aktualizaci Aponie, zůstávaly v nabídce pouze mapy Q2.Ale to pořad nejsou mapy rok staré a jak víme, aktualizujeme -li mapy ob kvartal, zase se toho tak moc nestane.
Většina soudruhů je dnes tak liná, že se vůbec nepodívají, jestli lze určitý program aktualizovat nebo ne ( pokud nemaji nastavené automatické aktualizace ) a jenom nadávaji.Mimochodem, já jsem s Aponii velmi spokojený a pokud někde ukažu Primo a Aponii, všem se na první pohled daleko vice líbí Aponie.Mám obě navigace ve všech třech železech.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod amatér v 11 zář 2016 14:19

No, ja zas myslím, že ti kdo používají tento sw. vědí, ze záleží na licenci, kterou mají.
Takže ti, co mají licenci pouze na mapy CEDA, mají mapy 2015.Q3. Ti, kdo mají licenci na mapy NAVTEQ, mohou aktualizovat na 2016.Q3.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod SvoDa v 11 zář 2016 14:25

Já mám licence na oboje, jestli jsou nabízeny nové mapy se koukám poslední dobou v programu tak 1x mesíčně, ale nové mapy NQ jsem zjistil až včera.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod Jarouš v 11 zář 2016 15:40

To, co píše Mirek je velice pravděpodobné.Já mapy CEDA vůbec nepouživám a tak mě to nenapadlo.Pokud si dobře vzpomínám, tak byly ke stažení NT Q3/2015, následně byly Q2/2016 a teď jsou Q3/2016.Q1 byla vynechana.I já mám všude obě licence, ale mapy CEDA vůbec nehlídám a nevím ani ( kdyby to tady Mirek nenapsal ), jaky kvartál je nyní k dispozici.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod SvoDa v 11 zář 2016 15:52

Když se podíváš na příspěvky u aplikace na gůglplej, tak všichni, vč. mně měli poslední NQ Q3/2015, a až nyní jsou NQ Q3/2016.

To, co píšeš, že pro Aponii byly NQ Q2/2016 nepovažuji za pravděpodobné.

Jestli ty si to nepleteš s iGO - tam jsou totiž právě NQ Q2/2016 ty nejaktuálnější.

Tak jak tak, až někdo objeví nové mapy, napište to, prosím. ;-)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod Jarouš v 11 zář 2016 20:20

No, bohužel teď už nezjistime, kdo má pravdu.Ale i kdyby ty posledni mapy byly Q3/2015, tak já s tím zase takový problém nemám.Při rychlosti stavby našich silnic se toho zase za rok u nás tolik nezměni a že někde udělají kruhový objezd místo klasické křízovatky, s tím dokážu žit.Navíc stejně v 90% jezdím na Primo.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

PředchozíDalší

Zpět na Aponia GPS Navigation - Alternativní navigační program

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron