Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Aponia GPS Navigation

Vše o alternativní navigaci Aponia GPS Navigation

Moderátor: xroman

Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Aponia GPS Navigation

Příspěvekod amatér v 04 bře 2014 14:10

Zde můžeme řešit otázky a problémy navigačního sw. Aponia GPS Navigation.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod PVZ v 04 bře 2014 14:27

:bravo:
Naposledy upravil PVZ dne 05 bře 2014 15:15, celkově upraveno 1
Prestigio GV 5850HDDVR Android s PRIMOM 2, 9.6.29.365016; skin fmilan & amater v. 2.4,1_a a BE-ON-ROAD EUROPA; iPhone 5 s Navigonom
Usporiadateľ klubových zrazov na Slovensku
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
PVZ
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 960
Registrován: 16 čer 2008 19:50
Bydliště: Pezinok

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod SvoDa v 04 bře 2014 14:37

Vše podstatné o jednotlivých produktech, návodech na jejich instalaci a používání, licencích, mapách se dočteš zde
Kód: Vybrat vše
http://www.beonroad.com/cs/

Výborné je, že se s mapami OpenStreet, které stáhneš na kartu dá používat offline a zcela zdarma.
Navíc jsou jednotlivé verze programů funkční na platformách Android, iPhone a iPad, Bada 2.0 a Windows Mobile / CE.
Placené verze map (také pro offline použití) nejsou nijak drahé a aktualizace map i samotné aplikace jsou již pak zdarma.
Mapy již obsahují i POI, ale do programu lze dohrát i různé kategorie databází radarů i POI např. z poi.cz, což je výborné.

Další info také přímo na
Googleplay
Kód: Vybrat vše
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.aponia.bor3

Samsung store
Kód: Vybrat vše
http://apps.samsung.com/earth/topApps/topAppsDetail.as?categoryId=G000011868&productId=000000546249

Apple
Kód: Vybrat vše
https://itunes.apple.com/app/gps-navigation-be-on-road/id573843237?mt=8
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod xroman v 04 bře 2014 15:08

Já používám v telefonu s OS Android navigaci BE-ON-ROAD ve verzi EVROPA s mapami Navteq cca půl roku a s mapami Česká republika a Slovensko od CEDA několik dnů. Jedná se o velmi podařený bezproblémový software, jsem s nim moc spokojený.

Velkou výhodou navigačního SW Be-On-Road je:
1) jednoduchost
2) velmi rychlý a bezproblémový náběh navigace
3) spolehlivost
4) intuitivní ovládání a rychlost zadávání trasy
5) možnost používat - měnit různé mapové podklady
6) možnost zadat průjezdní bod jako okolo průjezdního bodu, kdy vás navigace netahá přesně do průjezdního bodu, ale pouze do jeho blízkosti
7) možnost plánování trasy, kdy start neodpovídá GPS pozici atd.
8) výborná technická podpora

Nevýhodou pro někoho může být nemožnost nemožnost výběru z více tras. Je tam jen trasa rychlá a krátká.

Pár dnů teď jezdím i s mapami CEDA, které se zdají být pro ČR oproti mapám Navteq podrobnější. Je zde víc POI bodu s širším popisem, na mapě jsou vidět čísla popisná, jsou zde 3D budovy.
Naposledy upravil xroman dne 04 bře 2014 15:13, celkově upraveno 1
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod amatér v 04 bře 2014 18:18

Koukám samá chvála. Ale co já. Právě jsem se vrátil z cesty a mám jeden poznatek. Mapy CEDA opravdu zobrazují 3D objekty v každé vesnici, okolo Terezína dokonce zahradní domky v zahrádkářské kolonii, ale v mé vesnici ani trafostanici, a to je široko, daleko jediná, výšková budova. :x
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod PVZ v 04 bře 2014 19:09

Chyba nebude inde ? :D Možno to neukazuje strategické objekty a tým trafostanica určite je :D :bravo: :cti:
Prestigio GV 5850HDDVR Android s PRIMOM 2, 9.6.29.365016; skin fmilan & amater v. 2.4,1_a a BE-ON-ROAD EUROPA; iPhone 5 s Navigonom
Usporiadateľ klubových zrazov na Slovensku
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
PVZ
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 960
Registrován: 16 čer 2008 19:50
Bydliště: Pezinok

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod vovi v 04 bře 2014 19:31

Navíc určitě slouží bývalým i současným starostům jako pozorovatelna (anóbrž beobachtungstelle), ze které železnou rukou vládnou obci.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod Ivo K v 05 bře 2014 14:21

Dnes se mi aktualizoval FW a OS Android (KitKat 4.4.2) v mobilu (Samsung Galaxy S4) a tím se mi vymazala licence pro Be-On-Road. :roll: Musel jsem ji zadat znovu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod PVZ v 05 bře 2014 14:59

Ja skúšam BE-ON-ROAD od pondelka na bratislavských cestách a dnes som bol i mimo Bratislavy. Som príjemne prekvapený, jazdím na NQ mapy a čo sa mi páči asi najviac je to, že presne popisuje križovatky a odbočky. Vôbec netreba kontrolovať displej navigácie, úplne stačia hlasové povely. Taktiež ma to perfektne naviedlo na chatu podľa súradníc, ale jednu chybu to má a to že ako už písal IvoK ak zmeníš mapy počas naplánovanej trasy, tak trasa sa vymaže a musiíš ju zadávať znovu. :D :lol: :bravo:
Prestigio GV 5850HDDVR Android s PRIMOM 2, 9.6.29.365016; skin fmilan & amater v. 2.4,1_a a BE-ON-ROAD EUROPA; iPhone 5 s Navigonom
Usporiadateľ klubových zrazov na Slovensku
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
PVZ
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 960
Registrován: 16 čer 2008 19:50
Bydliště: Pezinok

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod vovi v 05 bře 2014 18:12

Ivo K píše:Dnes se mi aktualizoval FW a OS Android (KitKat 4.4.2) v mobilu (Samsung Galaxy S4) a tím se mi vymazala licence pro Be-On-Road. :roll: Musel jsem ji zadat znovu.

To máš z toho, že musíš mít vždycky tu nejaktuálnější verzi :)
Ale nic si z toho nedělej - já přešel ze 4.1.2 na 4.3 a spousta licencí se mi odinstalovala taky. A pak se mi 4.3 nelíbila, tak jsem tam prdl zpátky 4.1.2 a můžeš hádat, jestli se mi ty licence vrátily :lol: :lol:

A úplně nejlepší je to u OZI Exploreru - verze pro Android se kupuje extra na každé zařízení a kontroluje si nějaké to Device ID. Ale to se při přechodu na jinou verzi (mě se to stalo při přechodu z GB na ICS) změní. Naštěstí má Des Newman pochopení a obratem pošle mailem nově vygenerovanou licenci.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Další

Zpět na Aponia GPS Navigation - Alternativní navigační program

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron