Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TMC na Navigon 8110

TMC na Navigon 8110

Příspěvekod vbor v 12 kvě 2009 06:18

Zakoupil jsem si Navigon 8110, ale protože mne s mapami 1Q2009 vodí i po polních cestách, tak zkouším iGO8. V Navigonu se mi TMC zobrazují normálně, ale v iGO8 to nemohu vůbec nastavit. Anténa je v přístroji, zkouším to na síťový zdroj.
Zkoušel jsem zde uvedené návody, jako zápis do sys.txt, nejprve nastavit TMC a pak GPS, ale iGO8 si TMC vůbec nenajde. Připadá mi to jako softwarová záležitost, ale nevím si s tím rady. Nemá zde někdo nějaké zkušenosti?
vbor
 
Příspěvky: 8
Registrován: 25 pro 2008 10:44

Re: TMC na Navigon 8110

Příspěvekod SvoDa v 12 kvě 2009 06:47

Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: TMC na Navigon 8110

Příspěvekod vbor v 12 kvě 2009 12:03

Na zmíněném odkazu to řeší přesně obráceně. Mají přístroj MIO s instalací Navigonu a potřebují rozchodit TMC v softu Navigon. Jak říkám, je to softwarová záležitost, s kterou si nevím rady. Měnil jsem com-y, dodával do routu iGa8 dohledané soubory dll, ale ani si to neškrtne. Myslím, že když to jde na MIU, tak by to mělo jít i na Navigonu, ale jak??? :roll:
vbor
 
Příspěvky: 8
Registrován: 25 pro 2008 10:44

Re: TMC na Navigon 8110

Příspěvekod amatér v 12 kvě 2009 12:14

A o to běží, u Mio zas nejde rozchodit TMC u sw Navigon.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na Dopravní zpravodajství RDS-TMC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků