Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Http TMC

Http TMC

Příspěvekod biglive v 18 bře 2013 19:29

Pěkný večer přátelé,
máte někdo tušení, či je někdo schopen zjistit formát dat http TMC stahovaného ze serveru naviextras.com dle nastavení sys ?
Nějaké údaje jsem již zjistil ale je jich velmi málo. Pokud bych byl schopen tento formát, s kterým IGo Primo pracuje získat, možná bych byl schopen
udělat on-line TMC pro ČR ... :-)
Jako mě,všem určitě pro jiné země on-line TMC funguje ale rád bych i ČR. Data s kterými pracuje např i POLICIE, záchranné složky atd. pro ČR získat není problém.

Díky všem za všechny získané informace, nakopnutí atd.
Petr
biglive
 
Příspěvky: 4
Registrován: 02 úno 2013 18:19

Re: Http TMC

Příspěvekod amatér v 18 bře 2013 20:37

Pokoušel jsem se tyto údaje získat přímo u CEDA, ale buď nechtěli, nebo sami neznají.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Http TMC

Příspěvekod biglive v 18 bře 2013 20:56

CEDA asi sama přesný formát nezná ... Musí existovat možnost jak formát zjistit...
biglive
 
Příspěvky: 4
Registrován: 02 úno 2013 18:19

Re: Http TMC

Příspěvekod amatér v 18 bře 2013 21:03

Vím, že to asi nebude, to co hledáš, ale nedalo by se to zjistit, třeba z aplikace TudyNe?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Http TMC

Příspěvekod biglive v 18 bře 2013 21:18

Bohužel, já potřebuji zjistit s jakými daty operuje, přijímá a zpracovává IGO Primo. Tudíž, buď stáhnout, šáhnout na zdroj naviextras.com a naprogramovat převodník pro ČR a nebo zjistit z IGO Primo co očekává za parametry. Problém je že na data naviextras.com navigace sahá s vlastní hlavičkou a zatím se mi jí nepodařilo zjistit. Pokud bych jí zjistil, mohl bych ji simulovat a na data si sáhnout, uložit, zanalyzovat a poté podle nich pracovat.
biglive
 
Příspěvky: 4
Registrován: 02 úno 2013 18:19

Re: Http TMC

Příspěvekod amatér v 18 bře 2013 21:48

Dal jsem tvůj dotaz na fórum 4pda, je tam několik maníků, kteří by mohli vědět nějaké informace, smůla je, že ten u kterého bych to předpokládal nejvíc, už se tam neobjevil od 10.2.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Http TMC

Příspěvekod biglive v 19 bře 2013 08:04

Super, OK. Tak snad se někdo vyjádří. Nebo lépe objeví :-)
biglive
 
Příspěvky: 4
Registrován: 02 úno 2013 18:19


Zpět na Dopravní zpravodajství RDS-TMC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron