Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGo primo Truck TMC

iGo primo Truck TMC

Příspěvekod mukydriver v 02 říj 2012 08:39

TMC nefunguje ve Francii a v Anglii, ostatní státy v EU bez problému. Ve Francii se připojí na 107,7FM Autoroute ale dopravní informace nepřijímá. dokáže mi někdo poradit kde je chyba ?????? díky......
mukydriver
 
Příspěvky: 1
Registrován: 02 říj 2012 08:18

Re: iGo primo Truck TMC

Příspěvekod SvoDa v 02 říj 2012 09:36

Může to být třeba i tím, že ve Francii - podobně jako v Anglii viz viewtopic.php?p=86540#p86540 je příjem TMC zpoplatněn a chybí příslušná licence v Primo/licence/
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGo primo Truck TMC

Příspěvekod janobristol v 13 kvě 2013 16:49

TMC v Anglicku spoplatnena nie je...
Mozno niekto tu TMC signal poskytuje za poplatok, ale urcite sa da chytit v Anglicku TMC signal aj zadarmo. Mam to odskusane na Mio C720 a Mio C520.

TMC mi nejako nechce fungovat na MIO Navman 575. Prave preto skusam, co vsetko najde C720-ka a snazim sa to iste manualne nahodit do 575-ky, ale zatial to tam nefunguje slavne... Musim zistit preco...

Cital som na mnohych forach anglickych, ceskych, slovenskych, ruskych,... a vraj je s tym na Navmanoch, Moovoch,... pri Igo Primo dost velky problem spojazdnit TMC.

Podla jedneho nazoru je problem v tom, ze najnovsie TMC v navmanoch podporuju udajne protokol, ktory Primo nedokaze citat...

Takze aj ked mi Navman 575 po zapisani urcitych prikazov do sys.txt a nasledne do system.ini uz TMC "vidi" a nehlasi cosi v style "TMC prijimac nenajdeny", stale tam nefunguje automaticky sken. Takze, aj keby som zadal stanice v Anglicku manualne, je mi to viac menej na nic, ak by som siel s autom domov na Slovensko. Uz vo Francuzsku by som bol bez TMC signalu, kedze automaticky sken nefunguje. Manualnym zadanim by som poriesil svoju situaciu tu vo svojom okoli, ale akonahle by som siel dalej, kde by signal z umanualne ulozenych stanic bol nechytatelny, bol by som opat bez TMC...

Neviem ako to poriesit, tak ak ma niekto nejaky napad, ci vie ako na to, budem mu vdacny za kazde nakopnutie :)
janobristol
 
Příspěvky: 4
Registrován: 26 bře 2012 00:48


Zpět na Dopravní zpravodajství RDS-TMC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron