Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

dreimgo a rds

dreimgo a rds

Příspěvekod jirkar v 23 pro 2008 22:31

Dobry den.Muzete mi prosim nekdo poradit?Mam Dreimgo DG200 new series, k nemu jsem si dokoupil TMC prijmac RoyalTek RTA-2000.A nedari se mi sprovoznit TMC na navigaci.Nevim jestli to delam spravne.Do RoyalTeku jsem pripojil antenu a zapojil USB do navigace.V nastaveni TMC jsem nechal Protokol,Pristav,Frekvenci na auto a spustil autodetekci.Zaclo hledani prijmace TMC a po chvili naskoci NENALEZENO TMC!
jirkar
 
Příspěvky: 5
Registrován: 23 pro 2008 22:27

Re: dreimgo a rds

Příspěvekod amatér v 23 pro 2008 23:31

Problém bude nejspíš v tom, že jsi připojil USB od TMC do navigace, USB kabel TMC by měl být připojený k držáku. Jinou otázkou je proč kupuješ TMC přijímač RoyalTek RTA-2000, když DreimGO má přijímače vlastní
http://www.aaanavigace.cz/dreimgo-tmc-prijimac-signalu-rds-tmc-pro-dreimgo-dg200bt
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: dreimgo a rds

Příspěvekod jirkar v 24 pro 2008 00:02

K dg200 neni aktivni drzak . Proto jsem dal USB do navigace.RDS prijmac jsem bral z e-schopu a nepsali tam co je to za vyrobce.Na foru DREIMGO pisi ze ROYALTEK pouzivaji bezne.Bohuzel na muj dotaz proc mi to nefunguje nikdo z jejich fora nereaguje.
jirkar
 
Příspěvky: 5
Registrován: 23 pro 2008 22:27

Re: dreimgo a rds

Příspěvekod jirkar v 24 pro 2008 00:07

Ten odkaz cos mi nechal je presne na ten e-schop i na presne ten sam RDS prijmac.Takze je to ten ROYALTEK co mam ja.
jirkar
 
Příspěvky: 5
Registrován: 23 pro 2008 22:27

Re: dreimgo a rds

Příspěvekod amatér v 24 pro 2008 00:12

Pak ti asi neporadím, u Mio Cx20 navigací to funguje přesně tak jak jsem popsal.
Vycházel jsem také z toho, co je napsáno ve výše uvedeném odkazu.
Popis:
Dreim GO přijímač dopravních informací RDS-TMC umožňuje příjem dopravních informací za jízdy do vaší navigace DreimGO. Služba TMC vysílá dopravní informace jako rádiový signál (záleží na pokrytí jednotlivých zemí signálem RDS-TMC). Na základě přijatých dopravních informací vás může navigace DreimGO přesměrovat na trasu, která se vyhne dopravním zácpám nebo uzavírkám. Stačí jen připojit k držáku a vyjet.

Je potřeba podívat se do manuálu, přeci nějaký mít musíš, jak od navigace, tak od TMC přijímače. Nebo zkus svůj dotaz na fóru pro dreimgo upřesnit. Zkus přímo na uživatele "valerian", třeba přes SZ.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na Dopravní zpravodajství RDS-TMC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků