Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

nefunkční horní lišta se STARTem ve WM po ukončení iGO

nefunkční horní lišta se STARTem ve WM po ukončení iGO

Příspěvekod audis v 24 říj 2008 19:06

zdravím, uspěšně jsem pomocí tohoto kodu do sys.txt
-------
[tmc]
port="COM,2"
source="eten"
gps_source=0
-------
do program files/Igo zprovoznil RDS-TMC.

Od té doby však po běžném ukončení Iga je horní lišta ve windows (jak je Start) nefunkčí. Bez odezvy na tuknutí, zadrhne se tam pozadí iga nebo je tam pruh rozhozeného diplaye.

vyřeší to softreset nebo před ukončením práce s Igo, Igo nejprve minimalizovat, pak zase maximalizovat a pak ukončit běžným způsobem. Pak je horní lišta windows zase funkční a vše je prostě OK stejně jako před zprovozněním TMC. připomínám, že pokud nebyl v sys.txt zadán ten kod, tak při pokusu o vyhledání vysílače TMC behem hledání Igo spadlo s display udělal to samé.

nějaké konečné řešení, kdy budu TMC používat a Igo ukončovat běžně, které mi uniklo? díky!
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28

Re: nefunkční horní lišta se STARTem ve WM po ukončení iGO

Příspěvekod vovi v 24 říj 2008 19:27

Bylo by dobré trochu upřesnit - co je to za stroj, jaká tam jsou Wokna, jakou verzi iGo8 používáš. Takhle se jen můžeme dohadovat, že to bude nějakej ETEN.

Ale je k dispozici i utilita na vypínání iGo8 - ta se vyskytuje třeba ve skinu od Rikse (http://www.riks.iamze.info/).
Pro tvé rozlišení (?×? ... další neznámá) se dá určitě najít skin, který takovou utilitu bude umět zavolat. A třeba se tím tohle nekorektní vypnutí odstraní.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: nefunkční horní lišta se STARTem ve WM po ukončení iGO

Příspěvekod audis v 24 říj 2008 19:44

pardon:
E-ten M700, oper. system WM 6,1 od TB verze 1,1c, Igo 8 verze 8xxx5400 z 1. 9. 2008. rozslišení zobrazovače ted nevím.

připomínám, že před pokusy s TMC se to vypínalo korektně. byl připdán akorát ten kod pro TMC. Vím, že nejsem jediný, v druhém případě nevím, co má ten člověk za přístroj. Skiny bych nerad používal. Nechci zase půl týdne řešit nějaký vzhledy a nastavení. tak jak to je z továrny, mi vyhovuje. díky. v pda/program files /igo/sys.txt mám akorát toto:
--------
[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

[tmc]
port="COM,2"
source="eten"
gps_source=0
----------------
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28

Re: nefunkční horní lišta se STARTem ve WM po ukončení iGO

Příspěvekod Lemurek80 v 18 led 2009 20:18

Mám stejný problém:
E-Ten M750
iGo8.3.2.64873
skin dimka

do sys.txt jsem přidal :
[tmc]
port="COM,2"
source="eten"
gps_source=0


a nejen že TMC nenalezeno,ale taky stejný problém jako audis po vypnutí igo8 zmizí horní windows lišta

ja jen tak btw...co mám nastavit při hledání TMC?
předpokládám že modul (nebo jak je to popsáno) :eten
a zbylé dvě položky auto???

není chyba třeba v zadání portu že je tam čárka?nemá tam bejt středník?
E-Ten M750 ; 8GB SDHC ; iGO 8 v.8.3.2.64873 + maps TA 2008.07_080819
Uživatelský avatar
Lemurek80
 
Příspěvky: 7
Registrován: 05 lis 2008 16:31

Re: nefunkční horní lišta se STARTem ve WM po ukončení iGO

Příspěvekod audis v 18 led 2009 20:30

lemurek: všude nech AUTO, ono si to samo najde.

řešení lišty vyřešeno zde. http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=31365
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28


Zpět na Dopravní zpravodajství RDS-TMC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků