Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

zobrazování TMC

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod SvoDa v 21 črc 2008 18:21

Ta anténa by neměla být zasmyčkovaná, to omotání není nejvhodnější, ale hlavně že ti to funguje. :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod amatér v 21 črc 2008 18:33

Já se vám do téhle debaty nechtěl vůbec míchat, ale já tu svou anténu taky omotal okolo držáku a RDS normálka.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod Tomáš Kubec v 22 črc 2008 05:55

Tak snad můžeme očekávat konečně zlepšení: http://www.mobilnaut.cz/?a/1659
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod SvoDa v 01 srp 2008 14:32

Co se týče nastavení TMC v sys.txt, pár doporučení: viewtopic.php?f=11&t=3&start=38
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod SvoDa v 08 srp 2008 08:35

Když kliknu na hlavní obrazovce na ikonu TMC události (tu velkou, s údajem o typu události, číslem silnice a vzdáleností k události), která se objeví po té, co se načtou TMC události, objeví se (tak ve dvou z pěti pokusů) chyba – viz foto.
Někdy ta chyba naskočí ihned po kliknutí, někdy tě topustí do další obrazovky, kde máš zvolit ignorovat/vyhnout se. Dělá to v režimu 2D i 3D to nedělá u obou skinů, dělá mi to i na standartním Default) skinu, který čte jen data.zip.
Mohli byste to taky někdo vyzkoušet?
hlavní obrazovka.jpg

obrazovka pro volbu.jpg


EDIT: zkoušel jsem to předělat zpět všechno z Flash Disk na SD a spouštět přes MioPocket jak předtím, stejný výsledek.
Zkoušel jsem to TMC i v MioMapu, tam to jede bez problému.
Chyba se pravidelně projevuje, když načtu předtím uloženou trasu, předem, nebo trasu naplánuji i po načtení TMC událostí.
Proveden scan, defragmentace Flash i SD. Vměněna mapa ČR, ikdyž to na ní chodilo OK.
Už si nevím rady
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod tomasii v 09 srp 2008 23:27

Tak jsem to zkusil doma asi 10x a chybu jsem nevyprovokoval... Při testech mám flash+sd-kartu (content) a základní sys.txt (web)
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod SvoDa v 10 srp 2008 08:18

Tak jsem v souvislosti s výše uvedeným problémem ve svém maximalistickém sys.txt z tomasII webu, vystředníkoval všechny položky, které se týkaly TMC a zatím je to bez problému.


Je evidentní, že k optimálnímu vyladění navigace je naplnění sys.txt položkami mnohndy kontraproduktivní a k vytvoření ideálního sy.txt je ještě dlohá cesta a ne všechno v něm je věci prospěšné.

Děkuji moc všem (oběma Tomášům :D ), za snahu pomoci :D .
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod sstopar v 10 srp 2008 22:18

Jen kratce po navratu z dovolene v Chorvatsku ... Bohuzel ani v jednom ze statu. kterymi jsem jel, jsem mimo CR nemel moznost TMC otestovat pro jeho absenci. Co me prekvapuje, ze ani HU nema nic ...
Jinak D1 dnes 6 hlaseni a pouze 2 pravdive ... Jinak antena originalne smotana a TMC signal je OK.
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod patax v 13 srp 2008 16:12

Začínám, tak nekamenovat! Kde koupím TMC anténu k HTC Cruise? Používám iGO8
HTC touch HD, iGO8 8.3.2.64873, CorePlayer diamond 1.2.5, MemMaid 2.3, Resco explorer 2008 v7.3, AirScaner AV, Opera 9.5, Leon Cupra s bluetouch
Uživatelský avatar
patax
 
Příspěvky: 48
Registrován: 13 srp 2008 16:08

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod vovi v 13 srp 2008 19:13

Kamenovat rozhodně nebudeme - ale pochybuji, že ze zdejších přispěvatelů má někdo s HTC Cruise osobní zkušenost. Ale třeba se pletu a Addam coby obchodník z Entershopu bude vědět ;)
Jen tak cvičně jsem si to zkusil zadat do Googlu ale zcela bezvýsledně... :(
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Dopravní zpravodajství RDS-TMC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron