Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

zobrazování TMC

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod Tomáš Kubec v 13 srp 2008 19:54

patax píše:Začínám, tak nekamenovat! Kde koupím TMC anténu k HTC Cruise? Používám iGO8


Nic takového není, Cruise nemá TMC přijímač. TMC mají jen komunikátory E-TEN glofish. Jediná možnost je dokoupit externí modul s podporou TMC.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod vovi v 13 srp 2008 20:25

Já měl pocit, že právě na to se patax ptá... Ale sám jsem nedokázal nic najít.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod cyberdave v 13 srp 2008 21:37

tak zdá se, že TMC zde dostáva konečně více dat, dnes se mi při cestách po vlastech českých najednou zobrazilo celých 44 stránek TMC hlášení, to jsem koukal, zatím jsem tam měl vždy nejvíc tak 10.
Našel jsem tam i dost aktuálních uzavírek a omezení např. z důvodů oprav. Jen tak dál! 8-)
cyberdave
 

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod Tomáš Kubec v 13 srp 2008 21:39

On se ptal na anténu. Cruise má interní GPS modul, ale bez TMC. Musel by koupit BT externí GPS modul s podporou TMC.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod amatér v 13 srp 2008 22:03

cyberdave píše:tak zdá se, že TMC zde dostáva konečně více dat, dnes se mi při cestách po vlastech českých najednou zobrazilo celých 44 stránek TMC hlášení, to jsem koukal, zatím jsem tam měl vždy nejvíc tak 10.
Našel jsem tam i dost aktuálních uzavírek a omezení např. z důvodů oprav. Jen tak dál! 8-)


Ono jde o to, kolik je zrovna na příjmu stanic, které TMC vysílají, pro většinu území je to ČR1 Radiožurnál, ale pokud se dostaneš do místa vysílání regionální stanice, která TMC vysílá, může se stát, že některé události jsou zobrazeny 2x. Jen mi stále vadí ta příšernám neaktuálnost, jednou se mi stalo, že to na trase hlásilo dokonce policejní kontrolu, a typněte si: a) byla tam; b) nebyla tam :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod cyberdave v 13 srp 2008 22:07

no, koukal jsem a příjimal jsem jen ČR1, seznam jsem samo že prostudoval, nic tam nebylo 2x a hlašení byla opravdu po celé republice...opravdu jsem "čuměl" :D
cyberdave
 

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod patax v 14 srp 2008 06:44

Tomáš Kubec píše:On se ptal na anténu. Cruise má interní GPS modul, ale bez TMC. Musel by koupit BT externí GPS modul s podporou TMC.
Tak co je to BT a kde to koupím abych na Cruisovi rozjel to TMC? Myslel jsem, že když v něm mám GPS, tak, že už stačí jen koupit TMC anténu
HTC touch HD, iGO8 8.3.2.64873, CorePlayer diamond 1.2.5, MemMaid 2.3, Resco explorer 2008 v7.3, AirScaner AV, Opera 9.5, Leon Cupra s bluetouch
Uživatelský avatar
patax
 
Příspěvky: 48
Registrován: 13 srp 2008 16:08

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod Tomáš Kubec v 14 srp 2008 08:28

říkám že tvoje integrovaná GPS nemá TMC a ani ji němu nijkak samotné TMC nepřipojíš protože nemá USB host. BT= bluetooth
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod patax v 14 srp 2008 08:43

Takže mám smůlu, ale i tak dík za info a poučení
HTC touch HD, iGO8 8.3.2.64873, CorePlayer diamond 1.2.5, MemMaid 2.3, Resco explorer 2008 v7.3, AirScaner AV, Opera 9.5, Leon Cupra s bluetouch
Uživatelský avatar
patax
 
Příspěvky: 48
Registrován: 13 srp 2008 16:08

Re: zobrazování TMC

Příspěvekod Tomáš Kubec v 14 srp 2008 08:45

Není zač.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Dopravní zpravodajství RDS-TMC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků