Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.
... vcera som nahodou prisiel na to, co mi robil problem. Skusal som mapy tom tom a tam to nerobi. Ked nahodim mapy here, tak stale mi hlasi smer phoneme. Nechal som v priecinku len slovensku mapu here a len fbl subor q3 2016 a hlasi phoneme. Jakmile tam dam fbl od tom tom, tts hlasi spravne. ...
Ve složce phoneme nemám žádné soubory. Podle mě to subjektivní není, protože když jsem simuloval trasu která vedla přes dálnici, tak mi navigace zahlásila pouze vzdálenost příštího manévru (při najetí na dálnici) a pak až sjezd ...
1) odstraň české phoneme 2) zda je něco hlášeno pozdě, či dříve, je vždy jen subjektivní pocit, nebo nedostatek paměti přístroje. 3) nastavení dlouhé, krátké, stručné, je pouze o tom kolikrát a kdy bude změna směru oznamována. http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=91&t=1508&p=79867&hilit=stru%C4%8Dn%C3%A9#p79867
... Aj som telefon restartol a pustil simulaciu, stale to hovori km za h. 2) vdaka, odskrtol som moznost read road signs, malo by to byt ok. 3) phoneme som vyhodil vsetky hned na zaciatku, skratka v adresári content ani v telefone ani v addons nemam phoneme. Napriek tomu melania cita miesto ...
... 2) V nastavení skinu pongo, máš navoleno upozornění na DA v předstihu. Projdi si nastavení TTSPro, a chybu objevíš. 3) phoneme odstraň všechny, ne jen slovenské.
... V igo basar verzia 9.18.27.659452 z juna mi funguje, iba miesto kilometrom za hodinu hlasi napr. 40 km za h. Taktiez smer nepovie Bratislava ale phoneme.Pritom phoneme nemam to som vymazal. Ulice hlasi v poriadku. Tiez mi hlasi pri znackach slovo "coskoro", pritom hlasenia na znacky ...
A ja se s tim moril takovou dobu, nez jsem se rozhodl napsat dotaz. Ale zvlastni je, ze jsem tam ty soubory mel vzdy a vzdy to chodilo, tak nevim, co se mu ted stalo.
Kazdopadne jeste jednou dekuji!
PS - Ja samozrejme hledal i tady na foru, ale nenasel...
... Po aktualizaci map a pripojenych souboru na TT 2016.03 mi zacala zlobit navigatorka Zuzana. A to tak, ze v CR mi hlasi jmena ulic jako "phoneme 1". Takze treba "zahnete vpravo do ulice Phoneme 1". V jinych statech hlaseni ulic normalne funguje. Rozbil jsem nekde neco nebo ...